Archyvas: 2019-06-28

Mokytojų išvyka į Lenkiją

Akimirkos iš gimnazijos mokytojų ir darbuotojų kelionės po Lenkiją. Plaukiojome Augustavo ežerais ir kanalais, aplankėme Vygrių vienuolyną ir Antano Baranausko paminklą Seinuose ir kapą Seinų Švč. Mergelės Marijos bazilikoje.

Komentarai įrašui Mokytojų išvyka į Lenkiją yra išjungti

Mokslo metus išlydėjome du daina

Birželio 21 d. „Šilo“ gimnazijoje nuskambėjo Paskutinis skambutis 5-8, IG-IIIG klasių mokiniams. Apdovanoti geriausiai besimokę mokiniai ir su daina sutikta taip ilgai laukta vasara. Geros vasaros!!!

Komentarai įrašui Mokslo metus išlydėjome du daina yra išjungti

Vasaros atostogas pasitinkame Druskininkuose

Birželio 20 d., ketvirtadienį, 5-8 ir IG – III G kl. mokiniai kartu su mokytojais Ernestu, Aušra, Violeta, Jelena, Asta ir ona  pabuvojo edukacinėje išvykoje į Druskininkus ir aplankė gražiausias šio krašto vietas. Šios kelionės metu mokiniai nuo Merkinės apžvalgos … Continue reading

Komentarai įrašui Vasaros atostogas pasitinkame Druskininkuose yra išjungti

Edukacinė išvyka į Vilnių

Birželio 18 d. gimnazijos 5-8 ir I G – IIG kl. mokiniai kartu su mokytojais Ernestu, Aušra, Nijole ir Jelena vyko į edukacinę išvyką į Vilnių. Šios kelionės metu 8, IG – IIG kl. mokiniai dalyvavo „BAA“ akademijos organizuojamoje edukacinėje … Continue reading

Komentarai įrašui Edukacinė išvyka į Vilnių yra išjungti

Paskutinis skambutis nuskambėjo pradinių klasių mokiniams

Birželio 7 d.  Paskutinis skambutis nuskambėjo pradinių klasių mokiniams, o mūsų ketvirtokai jau gali džiaugtis ne tik prasidėjusiomis vasaros atostogomis, bet ir įgytais pradinio mokslo baigimo pažymėjimais.

Komentarai įrašui Paskutinis skambutis nuskambėjo pradinių klasių mokiniams yra išjungti