Gimnazija prisijungė prie paramos akcijos „Šalčininkai – Ukrainai“

277783822_2130478027116241_3923700012612456544_nSvarbiausios „Šilo“ gimnazijos vertybės – pilietiškumas ir bendruomeniškumas. Ką šiandien reiškia būti piliečiu? Tai suvokti, kad ir nuo mano asmeninio indėlio priklauso, kaip jausis šalia manęs, mano bendruomenėje, mano Tėvynėje gyvenantys žmonės. Tai meilė savo Tėvynei ir solidarumas su kitu šalių žmonėmis, ginančiais savo valstybių teisę laisvai ir nevaržomai kurti savo ateitį. Šiandieną šalia mūsų yra nuo baisaus karo besigelbėjantys Ukrainos žmonės, daugiausia moterys ir vaikai. Jų vyrai, tėvai gina savo valstybę, visų savo šalies žmonių teisę į laisvą, orų gyvenimą. Kiekvienas ukrainietis šiuo žiauriu metu patiria realią grėsmę netekti ne tik laisvės, bet ir gyvybės… Todėl be jokių dvejonių prisijungėme prie paramos akcijos „Šalčininkai – Ukrainai“. Visi mokiniai – nuo mažiausio iki vyriausio – aktyviai dalyvavo akcijoje: per dvi dienas buvo sunešta tiek daiktų, kad pripildėme 8 nemažas dėžes. Vyresniųjų klasių mokiniams, kaip stipriausiems, buvo patikėta nunešti sunkias dėžes į Baltosios Vokės seniūniją, paramos rinkimo vietą. Mokinių sunešti maisto produktai, higienos ir kanceliarijos reikmenys, vaikiški drabužiai pasieks mūsų rajone nuo karo besigelbėjančias ukrainiečių šeimas. Tai ne tik labai reikalinga parama, bet ir būdas ugdyti mokinių pilietiškumą, patriotizmą, humaniškumą. Dėkojame mokinių tėveliams, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos. ESAME STIPRŪS KARTU.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.