Paminint Gyvūnų gerovės metus

1 2

Mūsų gimnazija kovo, balandžio mėnesiais dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos inicijuotoje akcijoje, skirtoje Gyvūnų gerovės metams paminėti iškeliant dvylika inkilų gimnazijos parkelyje. Dešimt inkilų dovanojo savivaldybė, du inkilus pagamino Ig klasės mokiniai Tomas Dargužis ir Nedas Paškevičius. Šios akcijos metu mokiniai praplėtė žinias apie mokyklos parkelyje gyvenančius paukščius. I g klasės mokiniai su biologijos mokytoja Justyna Lialke ruošė skaidres apie varnėną, didžiąją zylę, mėlynąją zylę, žalvarnį. Literatūros pamokoje su mokytoju Ernestu Vėta 8–Ig klasių mokiniai kūrė pasakojimus „Pasaulis paukščio akimis“. Technologijų pamokose su mokytoja Jurgita Žalgiriene mokiniai susipažino su inkilų rūšimis, juos papuošė ir užrašė ant inkilų paukštelių pavadinimus. Visi inkilai buvo iškabinti gimnazijos parkelyje. Taip buvo sukurta edukacinė erdvė, kurioje bus galima stebėti apsigyvenusius paukštelius. Inkilų kabinimo dieną atvyko girininkas Robertas Bojarinas, kuris ne tik padėjo teisingai pakabinti inkilus, bet ir papasakojo apie miškininko profesiją.
Technologijų mokytoja Jurgita Žalgirienė
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.