I-oji vieta konkurse „Esu saugus, nes žinau“

IMG20221207145100Smagi naujiena Naujųjų metų proga – užimta I-oji vieta Šalčininkų raj. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kartu su Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi organizuotame informacinių stendų mokinių konkurse „Esu saugus, nes žinau“. Jungtiniame 8-os klasės darbe sujungėme visas pasiūlytas temas į bendrą idėją: „Saugok save ir kitus“, plakatą pavadinome „Saugok“. Pagrindiniu motyvu pasirinkome akį, kaip simbolį, kuris viską stebi, fiksuoja, budriai reaguoja. Plakatu kviečiame atidžiai stebėti savo aplinką, greitai reaguoti, saugoti save ir kitus, laiku kreiptis pagalbos, o ir tarnybos yra mus visus „sauganti akis.“ Grupiniame darbe pritaikėme principą – patarlę: „vienas lauke ne karys“. Šiuo darbu kviečiame patiems būti budriems, bendruomeniškiems, taip pat gerbti ir pasitikėti tarnybomis, tik kartu galime tinkamai veikti, reaguoti. Šūkius kūrėme kaip teiginius (o ne neiginius) pagal psichologų rekomendacijas vaikams ir paaugliams, kai siūloma sakyti ne ko „negalima daryti“, o ką „reikia daryti“. Saugių metų visiems!
Jungtinė 8-os klasės komanda: Bubelevičiūtė Joana, Januškevičiūtė Elžbieta, Matuiza Andrėja, Staliulionytė Elvita, Vaidelauskaitė Viltė ir dailės mokytoja Sonata
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.