„Atmintis gyva, nes liudija“

324875421_1357707938323077_5316562692866575873_nSausio 13 d. gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, minima Laisvės gynėjų diena. Šią dieną gimnazija pradėjo Pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ – prie kiekvieno lango dešimčiai minučių, užgesinus šviesas, buvo uždegtos atminimo žvakės ir taip pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Vėliau nuskambėjus varpo dūžiams mokiniai ir mokytojai susirinkę II aukšto fojė prisiminė 1991 m. sausio 13-osios įvykius ir susikabinę rankomis dainavo E. Masytės ir Just. Marcinkevičiaus dainą „Laisvė“. Dar vienas šio minėjimo mūsų gimnazijoje akcentų – kieme nušvitęs atminimo laužas, prie kurio pakaitomis budėjo kiekviena klasė. Malkas laužui neša kiekvienas mokinys, o šiemet jų gimnazijai nemažai dovanojo 4 kl. mokinio Danieliaus tėvelis V. Urbanovič. Būtent prie šio simbolinio laužo pamokų pabaigoje gimnazijos direktorė N. Balinskienė apibendrino Laisvės gynėjų dieną ir buvo sudainuotos Lietuvą ir jos laisvę aukštinančios dainos.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.