Naujųjų 2023-2024 mokslo metų šventė

374769193_809401417647946_3569917665493801515_nMūsų gimnazijoje nuskambėjo nuaidėjo Naujųjų 2023-2024 mokslo metų šventė. Šventė, po vasaros šurmulio vėl sukviečianti į gimnaziją jos tikruosius šeimininkus – mokinius, kurie nešini gėlėmis išsiilgusiomis akimis ieško mokytojų ir dairosi išstypusių bendraklasių. O didžiausia šventė, žinoma, pirmokėliams, kurių šiemet 9, lydimiems abiturientų nedrąsiai žengusiems pirmuosius žingsnius gimnazijoje. Šie juos drąsino įvairiomis dovanėlėmis, kurias šia neeiline proga jiems dovanojo gimnazija, Šalčininkų rajono savivaldybė, mus remiantis Tautos fondas, na ir patys dvyliktokai. Tiesa, kiek nejaukiai jaučiasi ir pirmokus lydintieji abiturientai, kuriems šis rugsėjis gimnazijoje paskutinis, bet prieš akis dar visi metai, padėsiantys jiems sėkmingai pasiruošti laukiantiems brandos egzaminams. Ši rugsėjo 1-oji gimnazijoje buvo kiek kitokia, nes su gimnazija atsisveikinti atvyko ilgametė jos vadovė Nijolė Balinskienė, kuri ir pati, kaip pabrėžė savo kalboje, atrodo, dar taip neseniai kaip šie pirmokai pradėjo kelią šioje mokykloje ir skyrė visą savo gyvenimą, kad „Šilo“ gimnazija atrodytų taip šiuolaikiškai, kaip kad dabar yra. O sudarytų sąlygų mokytis mūsų gimnazijoje, kaip teigė savo sveikinimo kalboje Šalčininkų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, galėtų pavydėti ne viena ne tik rajono, bet ir Vilniaus mokykla. Svarbu, kad mokiniai ir mokytojai tinkamai naudotųsi tomis suteiktomis sąlygomis ir siektų savo išsvajotų tikslų. Visiems įdomių ir turiningų Naujų mokslo metų!
Mokytojas Ernestas Vėta
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.