Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

1707994718001 201A0457

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Visą savaitę vyko istorijos-pilietiškumo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai, Protų kovos-viktorinos ,,Ką žinau apie Lietuvą“, gimnazijos I-ojo aukšto fojė papuošė paroda ,, Vasario 16 – osios akto signatarai“, o antrajame aukšte galėjome susipažinti su mokinių darbų paroda „Lietuvos iškilios asmenybės“. Vasario 15-ą mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse, ,Lietuvos istorijos žinovas“, žiūrėjo istorinius filmus apie Lietuvą ir susibūrę II-ojo aukšto fojė dainomis sveikino vieni kitus su savo Tėvynės gimtadieniu. Jau tradiciškai šią dieną mokiniai buvo apdovanoti padėkomis už pasiekimus I-ajame pusmetyje. Dienos kulminacija tapo trispalvio patiekalo paroda- konkursas, kuriame dalyvavo visos klasės. O po parodos visi draugiškai skanavo savo ir jų tėvelių sukurtų skanumynų. Kaip tikrame gimtadienyje!
Visiems gražios šventės! Su Lietuvos gimtadieniu!
Mokytojas Ernestas Vėta
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.