Renginys „Kalėdinis stebuklas“

Atostogų metu pas mus taip pat vyksta renginiai! Gruodžio 28 dieną 5-8, I-IVg klasių mokiniai rinkosi į mokinių savivaldos narių: 8 klasės mokinių Emilijos Staševskajos, Veronikos Stankevič ir IIg klasės mokinio Modesto Beinarovič organizuojamą renginį „Kalėdinis stebuklas“. Prie renginio organizavimo taip pat prisijungė IIg klasės mokinys Deividas Semenovičius, kiti IIg ir 7 klasės mokiniai. Mokiniams buvo suorganizuoti linksmi žaidimai, o po jų – visų laukiama DISKOTEKA!

? ? ?

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

2 Responses to Renginys „Kalėdinis stebuklas“

  1. hgf says:

    What’s Taking place i’m new to this, I stumbled upon this I
    have discovered It absolutely helpful and it has aided me out
    loads. I hope to give a contribution & help other customers like its helped me.
    Good job.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.