Prasminga gimnazijos moksleivių išvyka į Vilnių

56775608_2020759341562704_3003221036658327552_n IMG_5437 

Balandžio 5 d. mūsų gimnazijos 5-8, I-IV g kl. mokiniai vyko į Vilnių. Ši kelionė surengta vykdant projektą „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ ir padedant kuriančiam projekto praktikui Pauliui Tamolei. Kelionę organizavo ir mokinius lydėjo projekte dalyvaujantys mokytojai Jelena Januškevič, Ona Balachnina, Aušra Indrišiūnienė, Violeta Bukatka, Ernestas Vėta. Šįkart mokiniai pasiskirstė į tris grupes ir dalyvavo įvairiose edukacinėse programose. 5-6 kl. moksleiviai apsilankė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir Nacionalinėje dailės galerijoje, 7-8 kl. mokiniai Lietuvos Nacionaliniame Dramos teatre ir taip pat Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, o patys vyriausi pabuvojo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq“ ir užsiėmime Lietuvos Nacionaliniame Dramos teatre.

  5-6 kl. mokiniai besilankydami Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje turėjo puikią progą susipažinti su šiuolaikine kariuomenės ginkluote ir technika, išbandyti savo jėgas imituotame karo pratybų lauke bei stebėti, kaip kariuomenėje gali būti naudingi šunys. Nacionalinėje dailės galerijoje penktokai ir šeštokai dalyvavo edukacinėje programoje, kurios metu ne tik pabuvo šiuolaikinių atvirukų ir atvirlaiškių parodoje, bet ir patys juos kūrė. O norintys savo sukurtus laiškus galėjo nusiųsti draugams ir pažįstamiems paštu.  7-8 kl. mokiniai besilankydami Lietuvos Nacionaliniame Dramos teatre susipažino su aktoriaus ir kitomis teatre dirbančių žmonių profesijomis ir patys pabuvo aktoriais, o Lietuvos karo akademijoje iš mokinių buvo suformuotas karinis būrys, kuris pagal komandas žygiavo į karo akademijos patalpas ir apžiūrėjo, kaip gyvena jaunieji kariūnai, o vėliau stebėjo parodomąsias kautynes.  I-IV g klasių mokiniai lankėsi vertybinių popierių biržoje „Nasdaq“. Čia jie sužinojo apie šios įmonės įsikūrimą ir gyvavimo raidą, kokias funkcijas atlieka, pagilino ekonomikos žinias, sužinojo, kas yra vertybiniai popieriai, obligacijos, akcijos. Antrąjį išvykos pusdienį praleido Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre, kur šio teatro aktorius Paulius supažindino su vizualiniais teatro elementais, aktorių darbo kasdienybe, teatre dirbančių profesijų įvairove. Mokiniams teko pabūti scenoje, įsijausti į aktoriaus vaidmenį.Išvyka mokinius įkvėpė siekti karjeros karybos, meno ar verslo srityje. Tikimės, kad kryptingas tikslo siekimas atsispindės jų mokymosi pasiekimuose.

                                            Mokytojai Ernestas Vėta, Aušra Indrišiūnienė ir Jelena Januškevič

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.