Atmintis gyva, nes liudija

IMG_7265 IMG_7254 IMG_7251

Sausio 13 d. mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ 8.00 val. languose uždegdama vienybės ir atminimo žvakutes. Visa gimnazijos bendruomenė pakviesta V. Kernagio dainos „Šaukiu aš tautą“ susibūrė II-ojo aukšto fojė, kur prisiminė 1991 m. sausio mėn. įvykius, kuomet laisvės siekio vedami Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.Dar vienas šio minėjimo mūsų gimnazijoje akcentų – kieme nušvitęs atminimo laužas, prie kurio pakaitomis budėjo kiekviena klasė. Būtent prie šio simbolinio laužo pamokų pabaigoje apibendrinta ši diena ir sudainuotos Lietuvą ir jos laisvę aukštinančios dainos.
Mokytojas Ernestas Vėta

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.