Švęskime laisvę kartu!

IMG_7344 IMG_7333 IMG_7323

  Vasario 14 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Meilė Tėvynei ir žmogui“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo ir Šv. Valentino dienai paminėti. Vos įžengę į gimnaziją, tiek mokiniai, tiek mokytojai patekdavo į „apkabinimų bangą“, iš kurios ištrūkdavo tik pasipuošę trispalvėmis vėliavėlėmis ir raudonomis širdelėmis. Kiekvienas norintis galėjo pasigėrėti piešinių paroda „Meilė žmogui ir tėvynei“ ar įmesti laiškelį į „Meilės paštą“.Taigi visi susirinkę rytą pradėjome nuo sveikinimų su Tėvynės gimtadieniu, o koks gimtadienis be dovanų.

Tradiciškai tokiu metu sveikiname šauniausius mūsų gimnazijos mokinius sėkmingai pabaigus I-ąjį pusmetį, o tokių gerai ir puikiai besimokančių bei pavyzdingai lankančių gimnaziją atsirado tikrai nemažai. Vėliau visi mokiniai nuskubėjo žiūrėti vaidybinių filmų, susijusių su Lietuvos valstybės atkūrimu, o pasižiūrėję galėjo savo žinias patikrinti protų kovose apie Lietuvą. Baigiamasis šios netradicinio ugdymo dienos akcentas – dainų (karaokė) popietė „Meilė Tėvynei ir žmogui“. Kiekvienai klasė pavyko puikiai pristatyti pasirinktą dainą, skirtą Lietuvai, o vėliau padainavome ir kitas puikiai žinomas lietuviškas dainas. Ši dainų popietė – puikus pavyzdys, kaip galima suvienyti visą gimnazijos bendruomenę ir išreikšti pasididžiavimą ir meilę savo Tėvynei.
„Šilo“ gimnazijos bendruomenė sveikina visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena! Švęskime laisvę kartu!
Mokytojas Ernestas Vėta

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.