Ką veikti per karantiną?

Šiuo sunkiu metu ne tik valstybė, miestai ar mokyklos susiduria su neregėto masto sunkumais, bet ir visa auganti naujoji karta vis dažniau kelia sau klausimą, ką veikti per karantiną? Kaip praleisti šį laiką produktyviai? Vos prieš savaitę kartu su draugais pradėjome galvoti, kaip galėtume tai išspręsti, tad netrukus ėmėmės realių veiksmų – bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe, sudarėme leidinį – sąrašą veiklų paaugliams, apie kurias jie galbūt net nesusimąsto, tačiau galėtų veikti namie.
Leidinį rasite paspaudę:
https://drive.google.com/…/1AtHNqS15ksMCIJidxcX_eezy6-…/view
(Galima parsisiųsti ir dalintis .PDF formatu)

Pagarbiai,
Laurynas Katilauskas
El. paštas: laukatila@gmail.com

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.