Dalyvauk konkurse „Kalėdinio personažo skulptūra kitaip“!!!

Evelina Narkauskaitė IG Milana Gudukaitė 5kl Ernestas BIzunovič 8kl

Kokia žiema be Kalėdų senio ar senio besmegenio? Bet nors žiema jau ant nosies, tačiau bent jau kol kas sniego nematyti.. Todėl kviečiame visus 5-8, I-II g klasių mokinius pasukti savo galvelę ir dalyvauti konkurse „Kalėdinio personažo skulptūra kitaip“. Konkurso sąlygos: 1. Pasidomime, prisimename, kas yra Kalėdinis personažas. 2. Sugalvojame ir kuriame Kalėdinio personažo skulptūrą iš pačių įvairiausių medžiagų: sniego, plastilino, molio, popieriaus, kartono, plastiko, medžio, maisto, audinių, akmenų, buities daiktų, įvairių įrankių ir t.t. 3. Nufotografuojame ir įkeliame darbo nuotrauką į savo klasės dailės grupę iki 12 16 d. dailės pamokos pabaigos. 4. Pateikti galite kelis darbus. 5. Darbų nuotraukos bus skelbiamos mokyklos FB puslapyje. 6. Prizinės vietos bus paskirtos susumavus patiktukus ir komisijos balsus. Laukia prizai 🙂

Dailės mokytoja Sonata Vasyliūtė-Čepukėnienė  ir lietuvių kalbos mokytojas Ernestas Vėta

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.