Individualių konsultacijų tėvams diena gimnazijoje

Gerbiami „Šilo“ gimnazijos mokinių tėveliai,
Šių metų gruodžio 16 d. po pamokų nuotoliniu būdu gimnazijoje organizuojama individualių konsultacijų tėvams diena, kurios metu Jūs galėsite pabendrauti su dalykų mokytojais ar klasių auklėtojais apie savo vaiko mokymosi pasiekimus, jo pažangumą, kartu su mokytojais pasikonsultuoti, kaip kartu bendradarbiaujant būtų galima padėti vaikui siekti geresnių ugdymosi rezultatų ir kitais klausimais.
Susisiekti su mokytojais galite naudodami savo vaiko paskyrą Skype ar Microsoft Teams platformoje.

Žemiau esančioje lentelėje pridedame laiką, kada galite pabendrauti su mokytoju ( išvakarėse galite parašyti mokytojui žinutę, kad norite su juo pabendrauti, kad kuo patogiau būtų galima suderinti bendravimo laiką)
individualių konsultacijų tevams programa-2
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.