„Pasidalinkime gerumu ir meile“

Gražiai organizuotu virtualiu kalėdiniu renginiu „Pasidalinkime gerumu ir meile“ mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai palydėjo nueinančius 2020 – uosius metus. Renginyje galėjome stebėti 5-8, I-IVg klasių, taip pat ir mokytojų sukurtus sveikinimo filmukus, sudėtus į vieną didžiulę sveikinimų knygą, pasukti galvelę ieškodami atsakymų į penktokų parinktas mįsles, taip pat išklausyti gimnazijos direktorės Nijolės Balinskienės šilto sveikinimo žodžio, linkinčio neprarasti vilties ir ,svarbiausia, sveikatos. Taip pat buvo paskelbti klasėse vykusių protų kovų apie Kūčias ir Kalėdas, taip pat ir jūsų sukurtų darbelių konkurso „Kalėdinė skulptūra kitaip“ nugalėtojai. Iš viso sulaukta netoli 50 darbų, visi darbai originalūs ir nuostabūs, o su nominuotais ( iš viso 12 darbelių) galite susipažinti žemiau esančiame filmuke.
Džiaugsmingų ir prasmingų Kūčių ir Šv. Kalėdų, o taip pat ateinančių 2021-ųjų metų!!!
Mokytojas Ernestas Vėta
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.