Kūrybinėse dirbtuvės, skirtos Lietuvos gimtadieniui

Vasario 12 d. gimnazijos 5–8, IG-IVG klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo dienoje – kūrybinėse dirbtuvėse, skirtose Vasario 16-ajai „Meilė žmogui ir tėvynei“. Jų metu mokiniai per integruotos tiriamosios kūrybinės veiklos sesijas kūrė dovanas Lietuvos gimtadieniui: 5-6 kl. mokiniai, padedami tėvelių bei mokytojų Jelenos ir Astos, gamino puokštes, kompozicijas iš gamtos, aplinkos daiktų, 7-8 kl. mokiniai rašė meilės laiškus Lietuvai ir apie Lietuvą ( mokytojas Ernestas), o juos versti į anglų kalbą padėjo mokytoja Lena, I-IIg kl. mokiniai padedami mokytojų Aušros ir Justynos prisiminė ir kūrė filmukus apie garsių Lietuvos žmonių/ literatūros veikėjų (Barboros Radvilaitės, Kuprelio ir kt.) meilės istorijas, o III-IVg kl. mokiniai, vadovaujami mokytojų Laimos ir Violetos, ruošė metodinę medžiagą -pranešimus tema „Jie kūrė Lietuvą. Žymūs Lietuvos žmonės“. Visi šios per kūrybines dirbtuves, taip pat per dailės ir technologijų pamokas sukurtos dovanos buvo pristatytos po pamokų vykusiame virtualiame renginyje „Lietuvos gimtadienio šventė“.

Mokytojas Ernestas Vėta

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.