Paskutinio skambučio šventė

IMG_8458

  Gegužės 21 d. mūsų gimnazijoje nuskambėjo Paskutinis skambutis dar vienai mūsų abiturientų laidai. Ypatingai laidai, paskutinius pusantrų metų besimokiusiai kiek kitokiu, nuotolinio mokymosi, būdu. Kaip tai padėjo siekti gerų rezultatų, pamatysime vasarą sužinoję brandos egzaminų rezultatus, bet faktas, kad pirmas didelis žingsnis žengtas – visas septynetas pažangus ir galės savo jėgas išbandyti brandos egzaminų sesijoje. Kaip pabrėžė Paskutinio skambučio šventėje kalbėję dalyviai – klasės auklėtoja Violeta, mokytojai Aušra ir Ernestas, gimnazijos direktorė Nijolė Balinskienė – ši klasė visada išsiskyrė dideliu draugiškumu ir vienybe, ką galima buvo pastebėti jau nuo pradinių klasių, o tai ir visų jų gimnazijoje išsiugdytos žmogiškosios vertybės taps jiems tvirtu pagrindu tolimesniame gyvenimo kelyje.
Sėkmės brandos egzaminuose ir tolimesniame gyvenime!
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.