Edukacinė išvyka į Anykščių kraštą

  Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazija organizavo edukacinę išvyką į Anykščių kraštą, į kurią vyko ne tik mūsų 5-8,I-IVg klasių mokiniai, bet ir kaimyninės Elizos Ožeškovos gimnazijos III-IVg kl. mokiniai. Lankydamiesi literatūriniuose A. Baranausko, A. Vienuolio, J. Biliūno muziejuose moksleiviai pagilino lietuvių kalbos ir literatūros žinias. Pabuvoję Arklio bei Siauruko muziejuose, aplankę Puntuko akmenį ir A. Baranausko apdainuotą Anykščių šilelį ne tik pagilino gamtos ir istorijos žinias, bet ir galėjo pasigrožėti nuostabia Anykščių gamta… . O kur dar pramogos rogučių pramogos ant Kalitos kalno… Žodžiu, įtempta, darbinga ir labai naudinga diena, praplėtusi mokinių akiratį ir pagilinusi jų kritinio mąstymo, sociokultūrines kompetencijas…
Mokytojas Ernestas VėtaIMG_20210923_163908 IMG_20210923_131058
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.