Renginiai

Balandžio 27 d.  Velykos – gražiausia pavasario šventė. Jai ruošiasi ir mūsų gimnazijos pradinukai. Šiandien Baltosios Vokės Pramogų cente mokiniai prisiminė šv. Velykų tradicijas ir papročius, pasikartojo margučių ridenimo taisykles, dalyvavo estafetėse. Dėkojame Baltosios Vokės Pramogų centro edukatorei Anai Voroneckajai.

v1 v2 v3 v4


 Kovo 1 d. Gimnazijoje vyko viktorina ,,Aš moku“. 2 klasės mokiniai pasitikrino ką moka anglų kalba ir smagiai paleido laiką. Mokytoja Laura Betnotienė

an 1

an2

an3

an4


 

Vasario 14 d. Baltosios Vokės pramogų centre pradinukai pasiruošė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui. Už edukacinę – pažintinę pamoką dėkojame muziejininkei – edukatorei Annai Voroneckajai.

muz1 muz2 muz3 muz4 muzie2


 

Sausio 16 d. antros ir trečios klasės mokiniai vyko į Šalčininkų rajono policijos komisariatą. Mokiniai dalyvavo saugaus eismo pamokoje, pakartojo kaip saugiai pereiti gatvę, kodėl svarbu turėti atšvaitą ir tinkamai jį segėti. Pareigūnė vaikus supažindino su policijos misija – ginti, saugoti, padėti. Vaikai sužinojo, kad policininko darbas – pilnas iššūkių ir skirtas drąsiam bei pilietiškam žmogui. Laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo. Visi buvo apdovanoti „Saugaus eismo“ atvirutėmis. Už labai naudingą pamoką dėkojame Vilniaus apskrities VPK Šalčininkų r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnei Olgai Jasiukaitei.

po pol poli polic polici


Gruodžio 14
Pradinių klasių mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę išvyką Vilniaus “Lėlės” teatrą. Pradinukai žiūrėjo šėšėlių spektaklį “Baltos pasakos”. Po spektaklio susitiko su Kalėdų Seneliu ir snieguole bei aplankė gražiąją Katedros eglutę.
Sugrįžę į gimnazijos klases mokiniai rado Kalėdų Senelio paliktas dovanėles.
k1k2k3k4k5

Gruodžio 5 d. 

Šiandien mūsų pradinukai linksmai mokėsi matematikos. Mokiniai žaidė matematikos žaidimus, varžėsi aritmetinių veiksmų estafetėse. Piešė grafinius diktantus ir simetrinius piešinius.Išbandė programavimą be kompiuterio.

mat1 mat2 mat3mat4mat5


Lapkričio 15 d.

Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos bibliotekoje lankėsi pirmos klasės mokiniai. Jie dalyvavo pamokėlėse „Aš bibliotekoje“. Pirmas užsiėmimas jiems buvo skirtas pažinčiai su biblioteka. Pirmokai susipažino su bibliotekos taisyklėmis, knygelių išdavimu ir grąžinimo tvarka, pasižadėjo knygeles mylėti ir saugoti. Antro užsiėmimo metu mokiniams skaičiau J. Marcinkevičiaus knygą „Grybų karas“. Vaikai atidžiai klausėsi skaitomos pasakos. Aptarėme kokius grybus jie žino. Sekančias dienas su pirmokais spalvinome grybus ir žaidėme žaidimus, darėme darbelius, klijavome baravykus ir ėjome juos sodinti šalia medžių, vėliau fotografavomės. Paskutinę savaitės dieną ėjome į mišką. Vaikai ieškojo grybų ir bandė atskirti gerą grybą nuo musmirės. Žaidėme nuotaikingą žaidimą „Vilkas miega“. Savaitės pamokėlės bibliotekoje pirmokams patiko ir jie pažadėjo, kad kai išmoks skaityti – bibliotekoje lankysis dažniau.
                                                                                        Bibliotekininkė Česlava Giliuvienė
1kl b1  1 kl b 21 kl b

Spalio 11 d. pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo tiriamojoje veikloje “Rudenėlio spalvos”. Iššifravo žymaus prancūzų rašytojo Alberto Kamiu mintį apie rudenį. Žaidė žaidimą „Rudens ženklų medžioklė”. Mokiniai tobulino meninę kompetenciją. Įtvirtino pasaulio pažinimo žinias bei patyrė daug džiugių emocijų.

3 456 7 8

1


Spalio 4 d.  padinukai aplankė Jono Basanavičiaus gimtinę. Sužinojo koks buvo tautos patriarchas vaikystėje, apie jo patirtus nuotykius bei išdaigas. Atliko smagias užduotis. Paežerių dvare susipažino su Sūduvos krašto valstiečių kasdieniniais darbais ir buitimi, darbo įrankiais kurie buvo naudojami buityje ir žemdirbystėje. Mokiniai žaidė judrius bei loginius komandinius žaidimus, kurių metu susipažino su senaisiais buities daiktais.

b1b2b3b4b5


Rugsėjo 19 d. mūsų pradinukai aplankė Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejų. Mokiniai dalyvavo edukacijose „Jaunasis karvedys“ bei „Su kryžiumi ir kalaviju“. Šios edukacinės – pažintinės pamokos leido patirti tikrą kovos dvasią, pastatyti pilį specialiai parengtame makete ir parengti ją gynybai. Žaidimai padėjo mokiniams įtvirtinti žinias apie Lietuvos viduramžių laikotarpį, Žalgirio mūšį.

k2 k3 k4 k5k1k6


       Rugsėjo 10 d. pirmos klasės mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlė. Pirmokai prisiminė, kaip saugiai pereiti gatvę, kodėl taip svarbu turėti atšvaitą, bei kur ir kaip jį tinkamai segėti. Pareigūnė vaikus supažindino su pėsčiųjų pareigomis, dviratininkų taisyklėmis, paaiškino, kodėl svarbu automobilyje prisisegti saugos diržus bei priminė šviesoforų signalų reikšmę. Laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo. Pirmokai buvo apdovanoti „Saugaus eismo“ atvirutėmis. Pamokos pabaigoje pirmokėliai pasižadėjo, kad keliuose bus atidūs, atsakingi ir elgsis pagal visas saugumo taisykles.

s1s2


Mūsų gimnazijoje nuskambėjo nuaidėjo Naujų 2023-2024 mokslo metų šventė.

374769193_809401417647946_3569917665493801515_n


2023-2024 mokslo metai


BIRŽELIS

SAUGIOS, SMAGIOS VASAROS!

Beautiful bunch of spring flowers in red bucket


Birželio 6 d. Mūsų pradinukai baigia mokslo metus, o ketvirtokai atsisveikina su pradine mokykla. Mažojo skambučio akimirkos…

1 2 3 4


Birželio 2 d. mūsų 2-4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „I know english“.Viktorinos metu mokiniai atliko įvairias kalbėjimo, rašymo ir klausymo užduotis. Pradinukai buvo apdovanoti skanumynais už puikias anglų kalbos žinias. Viktoriną organizavo anglų kalbos mokytoja Laura Bernotienė.

1 2


GEGUŽĖ

Gegužės 15 d. Tarptautinės šeimos dienos proga gimnazijoje vyko šeimų sporto ir sveikatingumo diena. Gimnazijoje vyko integruotos pamokos, kuriose buvo kalbama apie šeimą ir jos vertybes, mažesnieji piešė savo šeimas, o vėliau vaikai dalyvavo sporto šventėje, kur išbandė savo jėgas kvadrato, futbolo, tinklinio ir ringo rungtynėse.

1 2 3 4


Gegužės 11 d. mūsų pradinukai apsilankė Vilniaus Žaislų muziejuje. Edukacijos metu susipažino su senelių ir prosenelių žaislais ir žaidimais. Palygino senovinius ir šiuolaikinius žaislus. Galėjo pažaisti su senaisiais vilkeliais, rankose palaikyti skydą ir nustatyti, kuo kalavijas skiriasi nuo kardo.
Skalvijos kino centre žiūrėjo filmą „Jokūbas, Mimi ir kalbantys šunys“ apie berniuką, svajojusį tapti architektu. Apie Jokūbo nuotykius Maskačkos priemiestyje ir draugyste su kalbančiais šunimis.
Mokiniai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių ir gerų emocijų.
1 2 3 4

BALANDIS

Balandžio 28 d. pradinių klasių mokiniai Arnas Matuiza ir Patricija Kozlovska dalyvauja rajoniniame skaitovų konkurse „Vaikystės spalvos 2023“.
    SVEIKINAME Arną užėmusį III-ją vietą.
skait

Balandžio 4 d. gimnazijos bibliotekoje paminėta vaikų knygos diena. Literatūrinėje popietėje dalyvavo pirmos ir antros klasių mokiniai . Jie susipažino su H. K. Anderseno pasakomis bei jų herojais, dalyvavo viktorinoje „Smagu skaityti“, piešė mėgstamiausią pasakos herojų. Smagiai praleidome laiką.                                                                                                                                                                                                                          Bibliotekininkė Ona
KN D KN D 1 KL KN D 2

KOVAS

Pradinių klasių mokiniai užbaigė akciją „Vaikai stiprūs kaip daigai’

Kovo mėnesį sėjo ir prižiūrėjo savo žaliąją palangę. Užaugino saulėgrąžų ir žirnių daigų. Valgė įvairiai – ir atskirai ragavo ir sumuštinius papuošė.

12 13 182 2a2d2e3 3b4a 4f


VASARIS

Vasario 1 d. pradinukai susitiko su profesionale kirpėja Vita Nesteruk. Mokiniai sužinojo, kaip tapti šios srities meistru, gavo daug patarimų ir rekomendacijų, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus. Dėkojame Vitai už naudingą ir smagų susitikimą.

Gali būti 4 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti 10 žmonių, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas


SAUSIS

Sausio 13 d. gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, minima Laisvės gynėjų diena.

SA SAU SAUS SAUSI


GRUODIS

20 dieną 1-4 klasių mokiniai pasitinkant šventes lankėsi Vilniaus Kameriniame teatre ir žiūrėjo spektaklį „Detektyvinė Kalėdų istorija“. Pradinukai susitiko su Kalėdų seneliu bei aplankė Vilniaus Katedros aikštėje spindinčią, žaliaskarę eglutę.

1234

Sulaukė ir Kalėdų senelio dovanų.6


LAPKRITIS

Lapkričio 24 d. mūsų pradinukai lankėsi Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Sužinojo kokias paslaptis saugo muziejus, kaip į jį atkeliavo eksponatai iš įvairių epochų ir vietų. Mokiniai, klausydami pasakų, susipažino su lietuvių tautosaka, mokėsi gamtos ir pasaulio pažinimo. Atliko komandines ir individualias užduotis.

316917895_425157899830191_6060896358257186957_n314378780_823398315538418_8715968267708879754_n315350142_1407231203014039_7807884587692950167_n316299565_636268134961276_8494445653961856302_n


SPALIS

21 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo tiriamojoje veikloje „Rudenėlio dovanėlės“. Renginio metu  linksmai minė mįsles, turtino žinias apie rudenį, jo požymius. Pakartojo vitaminų naudą žmogaus sveikatai. Pasiskirstę grupėmis rinko rudens gėrybes, kūrė rudenines kompozicijas, džiaugėsi rudeniu.

R1R2R3R4R6


    

 Spalio 20 d. “Šilo” gimnazijos pradinukai apsilankė Lietuvos Liaudies Buitiesmuziejuje Rumšiškėse. Mokiniai viešėjo Pakapių sodyboje (aukštaičių gryčioje). Palygino prosenelių kasdienybę, šventines akimirkas su dabartimi. Teko ne tik minti mįsles, žaisti ir dainuoti, bet ir nudirbti kai kuriuos darbelius. Puikiai nusiteikę palikome grytelę ir pasivažinėjome vienkinkiais vežimaičiais.

r1 r2 r3 r4 r5


12 d. mūsų pradinių klasių mokiniai minėjo Pasaulinę košės dieną.

r1 r2 r3 r4 r5


RUGSĖJIS

Sveikiname „Šilo“ gimnazijos bendruomenę su Naujų mokslo metų pradžia!

R1R2R3R4

 

ŠILTOS, SMAGIOS IR SAUGIOS VISIEMS VASAROS!

BIRŽELIS

Mūsų pradinukai baigia mokslo metus, o ketvirtokai atsisveikina su pradine mokykla ir mokytoja. Mažojo skambučio šventės akimirkos…

Gali būti 13 žmonių, žmonės, grojantys muzikos instrumentais, žmonės stovi ir veikla lauke vaizdasGali būti 15 žmonių, žmonės stovi ir veikla lauke vaizdasGali būti 14 žmonių, vaikas, žmonės stovi, veikla lauke ir medis vaizdas

Gali būti 9 žmonės, vaikas, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti 8 žmonės, žmonės, grojantys muzikos instrumentais, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti 9 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti 12 žmonių, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas


GEGUŽĖ

KELIAUJAME

Mūsų pradinukai lankėsi nuostabiame gamtos kampelyje – Kernavėje. Kernavės archeologinės vietovės muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Viru viru košę“, kurioje susipažino su vietinių žmonių gyvenimu prieš 10 000 metų. Naudodamiesi eksponatais mokiniai bandė suprasti, kaip tuomet žmonės gyveno gamtos prieglobstyje. Iš ko gamino įrankius medžioklei, kaip gamino valgį, kuo rengėsi ir kur gyveno. Po edukacinės pamokėlės aplankėme skulptoriaus Henriko Orakausko muziejų po atviru dangumi. Mokiniai klausėsi įdomių pasakojimų apie skulptoriaus darbus, apžiūrėjo lauko skulptūras, dalyvavo sportinėse estafetėse.
Nors oras nelepino, bet nuotaikos tai nesugadino.
Gali būti 21 žmogus, vaikas, žmonės stovi, žmonės sėdi ir veikla lauke vaizdas

Gali būti 11 žmonių, vaikas, žmonės stovi, veikla lauke ir medis vaizdas


BALANDIS

Pradinukai lankėsi Lietuvos ryto spaustuvėje. Mokiniai susipažino su visomis spaustuvėje esančiomis spaudos mašinomis, kurios atlieka begalę funkcijų: pjauna, lanksto, klijuoja, susega bei paruošia spaudai leidinius. Sužinojo visą spaudos gaminimo eigą. Pamatė ir išgirdo iki tol nematytų, neregėtų dalykų susijusių su žurnalų bei kitos spaudos gamyba. Labiausiai patiko spaudos pjaustymo procesas ir gautos dovanos – spalvinimo knygutės. Vėliau „Pasakos“ teatre žiūrėjo filmą „Tamsta varlius“. Mokiniai grįžo namo pasisėmę naujų žinių ir įspūdžių.

Gali būti 15 žmonių, vaikas, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti 5 žmonės ir žmonės stovi vaizdas


KOVAS


  Kovo 28 d. mūsų pradinukai ir 5 klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kosmosas ir robotika“. Mokiniai įsijautė į jaunų kūrėjų-inžinierių rolę. Konstravo kosminius robotus, surengė jų varžybas, atlikę visas užduotis gavo tai patvirtinančius pažymėjimus. Kovo 28 d. mūsų pradinukai ir 5 klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kosmosas ir robotika“. Mokiniai įsijautė į jaunų kūrėjų-inžinierių rolę. Konstravo kosminius robotus, surengė jų varžybas, atlikę visas užduotis gavo tai patvirtinančius pažymėjimus.

1 2 3 45 6 7 89


Pasaulinė Žemės diena

Surengėme piešinių parodą „Apkabinkime Žemę“, dalyvavome tvarkymo akcijoje „Pradėk nuo savo kiemo“

1-2 kl Žem d 3 klasė Žemės d 1-2 klas Ž d žem d


Pradinukai pasitinka pavasarį. Užgavėnės

1 už13 3 2


VASARIS

Sveikiname mūsų mokinius sėkmingai užbaigusius I-mąjį pusmetį. Esate šaunuoliai !

1-4 pusm


Taip mūsų pradinukai švenčia Lietuvos gimtadienį…

AABB CC DD EEFFGGHH12


SAUSIS

Sausio  13-oji.    Dalyvaujame akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Budime prie Atminimo laužo.

sausio 13


GRUODIS

Gruodžio 16 d. mūsų pradinukai lankėsi Vilniuje. Mokiniai keliaudami Vilniaus senojo miesto takais sužinojo, kaip žiemos šventes šventė įvairių tautų žmonės, kur ir kada buvo papuošta Vilniuje Kalėdų eglutė ir kas vaikams nešė dovanas per Kalėdas. Prisiminė kalėdinius burtus ir senovinius papročius. Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje apžiūrėjo senovinių baldų ekspoziciją. Dalyvavo edukacijoje „Porceliano grožis“. Mokiniai patys dekoravo porcelianines lėkštutes. Kupini malonių įspūdžių grįžo namo.

1122

33

44


LAPKRITIS

    Lapkričio 25,26 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Duonos kelias“ Baltosios Vokės muziejuje. 

  Edukacinio užsiėmimo metu susipažinome su seniau gyvenusių krašto žmonių kasdieniniu gyvenimu, protėvių buitimi. Apžiūrėjome muziejuje turimą Duonos kelio ekspoziciją. Savarankiškai galėjome sukti girnas, valyti grūdus, malti, sijoti, minkyti. Atlikę visas užduotis vaišinomės šviežiai kepta duona.

     Dėkojame užsiėmimų vadovei Anai Voroneckai.

11

s5s6 s4s7s3s1

7

                                                                         


SPALIS

Spalio 26 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo tiriamojoje veikloje „Rudens dovanėlės“. Renginio metu mokiniai linksmai minė mįsles, turtino žinias apie rudenį, jo požymius. Pakartojo vitaminų naudą žmogaus sveikatai. Pasiskirstę grupėmis rinko rudens gėrybes, kūrė rudenines kompozicijas, džiaugėsi rudeniu.

11 2233 44 55


Spalio 6 d. pradinukai vyko į Druskininkus. Miško muziejuje „Girios aidas“ susipažino su miško gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais ir augalais. Lankėsi skulptoriaus ir tautodailininko Tauro Ščesnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse. Grožėjosi didžiulėmis druskų skulptūromis. Dalyvavo edukacijoje „Sūri pamoka“. Mokiniai patys minkė, formavo, skobė, krosnyje džiovino savo sukurtus druskinukus.
Kupini gerų įspūdžių ir pasisėmę naujų žinių grįžome namo.
Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės stovi ir veikla lauke vaizdas
Gali būti vaikas, sėdi, stovi ir veikla viduje vaizdas

VYKDOME  TAUTINIŲ MAŽUMŲ KULTŪRŲ PLĖTOTĖS PROJEKTĄ

„PAŽINK LIETUVĄ“

Mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai lankėsi Kaune. Susitiko su Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos pradinukais. Mokiniai susipažino su Kauno pilies istorija. Susidomėję stebėjo viduramžių riterių ginkluotę ir kovą, pietavo prie Kauno marių.

Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės stovi ir veikla lauke vaizdas


RUGSĖJIS

Rugsėjo IV savaitę pradinukai dalyvavo akcijoje „Vaisių ir daržovių vaivorykštė“

Akcijos tikslas – skatinti vaikus kuo daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių, pabrėžiant jų naudą sveikatai. Nesunku prisiminti labai paprastą taisyklę – kuo daugiau įvairių spalvų vaisių ir daržovių suvartojame, tuo daugiau naudingų vitaminų ir kitų maistinių medžiagų gauname. Išbandykite šias rekomendacijas ir savo šeimose!

Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės stovi, vaisius ir veikla viduje vaizdas

Gali būti vaikas, stovi ir veikla viduje vaizdas

Gali būti vaisius ir veikla viduje vaizdas

Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės stovi, vaisius ir veikla viduje vaizdas


VYKDOME  TAUTINIŲ MAŽUMŲ KULTŪRŲ PLĖTOTĖS PROJEKTĄ

„PAŽINK LIETUVĄ“

Rugsėjo i5 d.  mūsų gimnazijos pradinukai lankėsi Trakų pilyje. Dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.Mokiniai susipažino su lankų istorija, lankų rūšimis ir jų gamyba. Mokėsi šaudyti skirtingų rūšių lankais. Susipažino su Lietuvoje rastų lobių istorija. Patys ieškojo paslėpto lobio. Pasigamino Vytauto Didžiojo antspaudo kopiją.

Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės sėdi, žmonės stovi ir veikla lauke vaizdas

Gali būti vienas ar daugiau žmonių, žmonės stovi, avalynė ir veikla lauke vaizdas


Visus sveikiname su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena!
Tegul mokslo metai būna darbingi, kūrybingi, skatinantys tobulėti ir
kiekviena mokslo diena mūsų gimnazijoje suteikia pažinimo džiaugsmą ir naujos patirties.
Gali būti vienas ar daugiau žmonių ir veikla lauke vaizdas

2020-2021 mokslo metai

BIRŽELIS

SMAGIOS VASAROS!!!

      Kaip upės vanduo nepastebimai prabėgo laikas, nuplukdęs dar vienerius mokslo metus ir pakvietęs pasitikti vasarą. Birželio 10 dieną pradinių klasių mokiniai su paskutiniu skambučiu skubėjo pasitikti vasaros. Šventės metu visi dalyviai grožėjosi paruošta programa, kurios metu mokiniai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Linkime saugios, šiltos vasaros! 

Žiūrėti ATOSTOGOS


 Birželio  d.  3-4 klasės mokiniai lankėsi Vilniaus „Lėlės“ teatre. Žiūrėjo spektaklį „Kaime nėra Wi-Fi“. Vėliau apsilankė Energetikos technikos muziejuje. Labiausiai mokinius sudomino interaktyvios ekspozicijos ir edukacinis užsiėmimas „Iliuzija- mokslas, mistika ar apgaulė?“ Mokiniai sužinojo, kas yra iliuzija, miražas, pareidolija ir dirbtinės perspektyvos. Pradinukai grįžo sužavėti ir kupini geriausių emocijų.

May be an image of 3 žmonės, people standing ir lauke

May be an image of 3 žmonės, people standing ir viduje

Daugiau nuotraukų KELIONĖ


Švenčiame birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Daugiau nuotraukų VAIKŲ DIENA


GEGUŽĖ

Tarptautinę šokio dieną mūsų gimnazijos pradinukai paminėjo su trenksmu, muzika ir šokiu. Šokdami įvairių stilių šokius mokiniai ne tik sužadino savo smalsumą toliau gilintis į šokio meną, bet ir norą kuo daugiau judėti šokio ritmu. Ši diena suteikė vaikams daug džiaugsmo ir įvairiausių emocijų. (žiūrėti nuorodą ŠOKAM)

ŠOKAM


BALANDIS

   Balandžio mėnesį pradinukai kartojo saugaus eismo taisykles, žiūrėjo ir aptarė video užduotis, piešė piešinius saugaus eismo tema, o 26 dieną dalyvavo saugaus eismo viktorinoje „Šviesoforas“.

FEJERVSVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

 1 kl. mokinį  Adrijų Rybnikovą.

2 kl. mokinį   Radvilą Staliulionį.

3 kl. mokinį   Emilį Muraševą.

4 kl. mokinį  Dėmjaną Blaževičių.

JŪS ŠAUNUOLIAI !!!

1 2 3 4 5


KOVAS

 ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

1 klasės mokiniai, pasipuošę raidžių karūnomis, su mokytoja „Abėcėle“ nukeliavo į raidžių šalį. O ten turėjo ne tik padeklamuoti išmoktus eilėraštukus, padainuoti, pašokti, bet ir atlikti įvairias kūrybines užduotis. Mūsų pirmokai puikiausiai jas įveikė.

May be an image of 4 žmonės, viduje ir tekstas „Silo" gimnazija klase Jaan etsman Augustas 彩 Adrijus Rybnikov Patricija Kozlovska sebastjan sostak TUNTT Gabriela Kislovskaja "Šilo" gimnazija O klase Reaguoti Jaan etsman Augustas Adrijus sebastjan Patricija Kozlovska egelyte Alicija Matuiza Kislovskaja Pokalbis ndows® Bendrint Pakeltiranka“


VASARIS

Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos pradinukai sveikina Lietuvą


 SAUSIS

Sausio   pp26- 28 d.  vyko 1-4 klasių mokinių matematikos ir pasaulio pažinimo konkursas „Žiniukas“.

Sveikiname nugalėtojus!

1 klasė

Kają Tetsman, Adrijų Rybnikov, Sairą Vegelytę.

2 klasė

Artiomą Trukšin, Radvilą Staliulionį, Arną Šimelį.

3 klasė

Erviną Guduką, Igną Paškevičių, Maksimą Krenis.

4 klasė

Silviją Lazdovskają, Silviją Narkauskaitę, Demjaną Blaževičių.


GRUODIS

           2020 m. lapkričio – gruodžio  mėnesį  Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos pradinukai vykdė  Šalčininkų rajono savivaldybės kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų projeką „Mokomės ir kuriame su teatru“.

Mokiniai  lankėsi Panevėžio lėlių vežimo teatre, žiūrėjo spektaklį „Meduolių trobelė“, dalyvavo edukaciniame  užsiėmime „Aktorius – lėlininkas“. Susitiko su aktoriais-lėlininkais ir patys išbandė skirtingas lėlių vaidinimo technikas, daugiau sužinojo apie teatro užkulisius.

Sugrįžę į gimnaziją mokiniai noriai ėmėsi kūrybinio darbo – kūrė lėlių teatrą.  Savarankiškai piešė lėlių teatro personažus ir scenografijos eskizus, gamino lėles, kūrė pasakas,  rašė scenarijus, vaidino.

Dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybei  ir džiaugiamės projekto metu įgytomis žiniomis, kelionių įspūdžiais ir sukurtų pasakų premjeriniu pristatymu gimnazijos bendruomenei.

1 k veikėjai 1kl veikėjai 1kl 3 kl aktoriai 3kl vaidina 4kl 4klasė

 


LAPKRITIS

      Lapkričio 5 d. mūsų pradinukai lankėsi Panevėžio lėlių vežimo teatre. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Jonukas ir Grytutė“. Susipažino su lėlininko profesija. Mokėsi valdyti lėles ir vaidinti trumpas pasakų ištraukas.

1 kl 2kl 3 kl 4 kl kl1 kl2 visi


SPALIS

Pradinukai vykdo projektą  „Pažink gimtąjį kraštą“

Už pagalbą dėkojame Baltosios Vokės miestelio muziejaus muziejininkei-edukatorei Anai Voroneckajai

IMG_5327 IMG_5329 IMG_5330 Miestelis 1 Miestelis 2 Miestelis 3 Miestelis 4


Spalio 21 d. „Šilo“ gimnazijos pradinukai mokėsi Vilniuje. Netradicinės pamokos vyko dar XVII a. pirmojoje pusėje pastatytame miesto gynybiniame statinyje – Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje, Gedimino pilyje ir senamiesčio gatvėse. Mokiniai susipažino su Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos autentiškų mūrų liekanomis. Kurie valdovai ir kada juos galėjo statyti? Apie didįjį kunigaikštį Gediminą. Susipažino su senoviniais ginklais, šarvais, žemėlapiais. Mokiniai sužinojo kur stovėjo senojo miesto vartai, kodėl išnyko kai kurios gatvės.

1-2 kl 1--2 kl 12kl Bastėja1 Bastėja2 Gedimino 2 Po miesta 2 Po miesta 1


RUGSĖJIS

2020-09-24

Tiriamoji veikla „Rudens gėrybės“

                     Šiandien pradinukai savo veiklą dovanojo atkeliavusiam rudenėliui. Linksmai minė mįsles, ragavo vaisius ir daržoves, pasigamino  kompozicijas iš gamtinės medžiagos.

1r IMG_4835IMG_4832 IMG_4833 IMG_4834IMG_4838 IMG_4839CollageMaker_20200924_1837329801- 2kl 2-2kl2r 3r 7rIMG_4836


2019-2020 mokslo metai

  Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.  (V. M. Tekerėjus)

PROGRAMINĖ LITERATŪRA 1-2 KLASEI

 1. Pasirinktos pasakos apie gyvūnus ir buitinės pasakos (pvz., iš knygos Gulbė karaliaus pati).
 2. Pasirinkti padavimai (atitinkamo etnografinio regiono).
 3. Mašiotas. Kai aš mažas buvau arba Pajūriais pamariais.
 4. Tamulaitis. Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai.
 5. Kasparavičius. Trumpos istorijos ar kitas pasirinktas kūrinys.
 6. Matutis. Pasirinkti eilėraščiai.
 7. Vytė Nemunėlis. Pasirinkti eilėraščiai.
 8. Skučaitė. Pasirinkti eilėraščiai.
 9. Degutytė. Pelėdžiuko sapnas.
 10. Bisetas. Aukštyn kojom.
 11. Proisleris. Vaiduokliukas ar kitas pasirinktas kūrinys.
 12.  Dž. Rodaris. Pasakos telefonu arba Džipas televizoriuje.

PROGRAMINĖ LITERATŪRA 3-4 KLASEI

 1. Degutytė J. Nepalik manęs.
 2. Degutytė J. Pasirinkti eilėraščiai.
 3. Geda S. Pasirinkti eilėraščiai.
 4. Gutauskas L. Pasirinktos pasakos, pasirinkti eilėraščiai.
 5. K. Andersenas. Bjaurusis ančiukas.
 6. Lindgren A. Emilis iš Lionebergos.
 7. Lindgren A. Pepė Ilgakojinė.
 8. Martinaitis M. Pelenų antelė.
 9. Nöstlinger Ch. Ateina šuo!
 10. Nöstlinger Ch. Nykštukas galvoje.
 11. Pasirinktos sakmės (pvz., iš knygos Sužeistas vėjas).
 12. Pasirinktos stebuklų pasakos (pvz., iš knygos Gulbė karaliaus pati).
 13. Saja K. Ei, slėpkitės!
 14. Vaičiulaitis A. Pasirinkta pasaka.
 15. Vainilaitis M. Bruknelė.
 16. Vilimaitė B. Pasirinktas apsakymas.
 17. Žilinskaitė V. Kelionė į Tandadriką (ar kitas pasirinktas kūrinys).

Gegužė

Pradinių klasių mokiniai atsisveikino su šiais, pilnais iššūkių mokslo metais. Pasidžiaugė savo kūrybiniais darbais ir įveiktais sunkumais, o ketvirtokai įžengė į pagrindinę mokyklą. Vasarą pasitinkame su gera nuotaika ir viltimi rugsėjo mėnesį susitikti gimnazijoje.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.


Balandis

Mokomės mokytis nuotoliniu būdu

1 2 3 4


Kovas

 Veiklas skyrėme Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka. 1 (1) 2 3


Vasaris

  Baltosios Vokės muziejuje pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose „Lietuvos simboliai“ 

1 2 3 4

20200212_11114420200212_10382720200212_09380520200212_103857

1-4 klasių matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiada

Sausio III savaitę vyko matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiada. Olimpiados dalyviai atliko įvairias užduotis. Turėjo galimybę įvertinti savo gebėjimus ir apie artimiausią gamtinę, socialinę bei kultūrinę aplinką. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

20200128_12470520200207_101330


Sausis

   Sausio IV savaitę pradinukai klausė pasakų, mokėsi kurti patys. Sausio 29 d. vyko mokinių sukurtų pasakų pristatymas. Sukutras pasakas padovanojo gimnazijos bibliotekai.

my_photo_collage-62 (25)

4


Gruodis

Gruodžio 19 d. mūsų pradinių klasių mokiniai vyko į Vilniaus Kamerinį teatrą, kuriame žiūrėjo spektaklį „Kalėdų giesmė“. Aplankė Vilniaus Katedros aikštėje nušvitusią įspūdingą žaliaskarę karalienę – pagrindinę šalies Kalėdų eglę.

80386294_1439428276221223_7672424599983751168_o


Lapkritis

2019-11-06

Edukacinė pamoka pagal Kultūros pasą

„Spalvų kodas eksperimentai laboratorijoje“

           Pradinukai dėvėjo apsauginius akinius, chalatus ir naudojosi tikrais cheminiais indais. Susipažino ir išbandė įdomiuosius chemijos eksperimentus: spalvines reakcijas, išbandė kietą anglies dioksidą, laikė ugnį rankose. Juk jei išmanai mokslą gali net ugnį suvaldyti.

Dėkojame  „Mėgintuvėlio“ laboratorijai

2m 74309149_1396225433874841_2847401667563880448_o 3m


Spalis

2019-10-22

 Kultūros projektas „Draugaukime ir pažinkime savo šalį“

  Šiandien apsilankėme Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Dalyvavome edukacijoje „Legenda ir tikrovė“. Vieni kitiems suvaidinome Vilniaus miesto įkūrimo legendą. Pasigaminome legendinius personažus.   Apsilankėme ir rudeniniame Sereikiškių parko Bernardinų sode prie Vilnelės.

 9  1 2 3 4 6 7 8 


2019-10-18

Pradinukai tęsia projektą „Draugaukime ir pažinkime savo šalį“.

     Šiandien mus aplankė Aleksandro Puškino gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Linksmai šurmuliuojančių mokinių būrys apžiūrėjo mūsų gimnaziją. Dalyvavo pasaulio pažinimo pamokoje ir mokėsi pažinti augalus. Išbandė interaktyvias gimnazijos grindis. Apsilankė Baltosios Vokės miestelio muziejuje. Susipažino su miestelio istorija. Vėliau visi kartu mokėsi pinti draugystės apyrankes.

73409172_1377557992408252_103026180847828992_n 72588180_1377555689075149_3779911369004941312_n 73285028_1377556982408353_2070189728619036672_n 72426913_1377557409074977_6019000763848589312_n


2019-10-14

     Pradinių klasių mokiniai atliko tiriamąją veiklą „Kur slepiasi vitaminai“. Papasakojo draugams apie naudingus augalus, medžiuas ir krūmus, augančius mūsų šile.

M2 M3 M1 M


Rugsėjis 


2019-09-26

    Pradinukai tęsia projektą „Draugaukime ir pažinkime savo šalį“.

Šiandien apsilankėme  Lietuvos liaudies buities muziejuje po atviru dangumi. Dalyvavome edukacijoje „Mūsų miestelis“, atlikome užduotis. Apsilankėme gintaro apdirbimo ir medienos cechuose. Juvelyrinių dirbinių ceche matėme mamuto iltį.  Pavaikščioję po senovines sodybas, sužinojome apie mūsų prosenelių buitį. Puikus oras, gera nuotaika ir kelionė po Rumšiškių liaudies buities muziejų buvo įspūdinga.

20190926_125834 r1 R2 R3 R4 R6 R7


2019-09-17

Mūsų gimnazijos pradinukai mokslo metus pradėjo vykdydami kultūros projektą „Draugaukime ir pažinkime savo šalį“- projektas finansuotas Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės.
Šiandien apsilankėme Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje. Susipažinome su trečių klasių mokiniais, dainavome, šokome, pasikeitėme dovanomis. Tikimės šią gražią draugystę tęsti ir jau spalio mėnesį lauksime svečių iš Aleksandro Puškino gimnazijos.
Kaune aplankėme ir Lietuvos švietimo istorijos muziejų. Dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose „Knygnešių kelias“ ir „Dailyraštis tarpukario Lietuvos mokykloje“.
Pasigrožėjome Kauno mariomis.

3 4 70259527_1350196778477707_8989291130902282240_n70713976_1350196661811052_7442743033327517696_n6


2018-2019 mokslo metai


BIRŽELIS


GEGUŽĖ

Paskutinis skambutis nuskambėjo pradinių klasių mokiniams, o mūsų ketvirtokai jau gali džiaugtis ne tik prasidėjusiomis vasaros aostogomis, bet ir įgytais pradinio mokslo baigimo pažymėjimais. 
Paskutinio skambučio šventės akimirkos…

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Å ilo" gimnazija nuotrauka. Baltosios Vokės "Å ilo" gimnazija nuotrauka.

Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija nuotrauka.

 

Atvirų durų dienos pradinėse klasėse

    Mūsų pradinių klasių mokiniai  ir jų tėveliai aktyviai įsitraukė į netradicinę mokomąją veiklą. Pirmos klasės tėveliai padėjo pirmokams – gelbėtojams išgelbėti iš klasės dingusį Drambliuką. Aktyviai atliko mankštą, padėjo atlikti matavimo užduotis, dalyvavo aerobikos pamokoje ir gamino skanias salotas. Visi aktyviai sportavo ir tyrinėjo.

received_2204213723164587received_232711962071553913452019-05-15_18.58.592019-05-15_18.44.01


Gegužės 8 d. 1 ir 2 klasės mokiniai apsilankė Vilniaus oro uoste, praėjo keleivių patikrą, gavo leidimą pamatyti  atidžiai saugomas oro uosto vietas, daug įdomios įrangos ir technikos, sužinojo apie atsakingą oro uosto pareigūnų darbą.

Už galimybę apsilankyti Vilniaus oro uostse dėkojame Adrianos tėčiui Jurij Daukševič.

3 1 4 2 5


BALANDIS

 GIMNAZIJOJE VYKSTA SAUGAUS EISMO VARŽYBOS „ŠVIESOFORAS“

DSC_0063_collage-2 DSC_0033_1_collage-2 DSC_0124_collage-2


KOVAS

Tradicinis  „Žiniuko“ konkursas. Jo dalyviai ir nugalėtojai

20190325_130320 20190325_130412 20190325_132409  20190329_100950


VASARIS

1-4 klasių dailaus rašto konkursas

„Gražiausi žodžiai Lietuvai“

    Gimnazijoje vasario mėnesį buvo organizuojamas pradinių klasių dailaus rašto konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“.

    Konkursas skirtas atkreipti mokinių dėmesį į aiškų, taisyklingą, estetišką rašymą. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po tris mokinius, kurių darbai labiausiai atitiko konkurso nuostatuose numatytus reikalavimus. Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

20190207_11130820190207_11164120190207_11155320190301_10054420190301_10065520190301_100937


Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas Baltosios Vokės “Šilo” gimnazijoje

51924608_1196138623883524_1587721415010811904_n 51944587_1196138580550195_1613380855307173888_n 52495928_1196138567216863_9140813548425838592_n


KEPAME DUONĄ


VASARIO 13 D. NETRADICINĖ DIENA BALTOSIOS VOKĖS MUZIEJUJE „LIETUVA AUDIMO RAŠTUOSE“

2 3 4 5 6 7 1 2 3


Sausis

Mįslių ir greitakalbių konkursas. 

20190130_08242620190130_083958 20190130_084318 20190130_084557


Dalyvaujame pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“

20190111_11012320190111_11543220190111_10082850067436_2191784250887939_6355396234697506816_n20190111_10080820190111_094844


Gruodis

21 dieną sulaukėme Kalėdų Senelio ir dovanų

6520181221_11022720181221_11190050289642_313328122631652_1768555459616178176_n3


20 dieną visi dalyvavome tapybos ant vandens (ebru) pamokoje.

50026204_2269808929730245_8047043012024336384_n49864748_1564916970278231_680345716157054976_n1 20181220_11344820181220_12035320181227_102619


18 dieną aplankėme Vilniaus kalėdinę eglutę, dalyvavome edukacinėse pamokose Žaislų muziejuje ir Vilniaus grafikos meno centre.

1-21a1ž


Lapkritis

Tolerancijos diena

46462449_1136472289850158_7194635365481709568_n46488508_1136472286516825_7128256663101898752_n46456379_1136472363183484_7660129229601767424_n46492016_1136472263183494_6756453073842864128_n


Spalis

Spalio 24 d. mūsų gimnazija pasipuošė pradinukų sukurtomis kompozicijomis „Rudens mozaika“

20181024_13470520181023_13584920181023_13581620181023_13572120181023_13541920181023_135058


Spalio 11 d. pradinių klasių mokiniai aplankė nuostabų Molėtų kraštą. Grožėjosi  vaizdais nuo Dubingių pilavietės prie Asvejos ežero, sužinojo daug įdomaus Etnokosmologijos muziejuje. Pakeliui apsilankė Liubavos  dvaro malūne – muziejuje. Nepakartojamas, džiuginantis spalvomis ruduo, gera nuotaika ir ypatingai pirmaklasiams daug nepatirtų įspūdžių paliko š12i kelionė.20181011_143947(0)

3


Rugsėjis

   Pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Valgau daržoves ir vaisius, augu sveikas ir stiprus“. Žaidė, kalbėjo apie vaisių ir daržovių naudą, svėrė, valgė ir gamino patiekalus iš vaisių ir daržovių.

7

   20180928_120000


09 – 18 d. Visi mokiniai pakartojo kelio ženklus, saugaus eismo taisykles, atsakė į pareigūnės klausimus, atliko praktines užduotis kaip saugiai eiti  pėsčiųjų perėjomis.

p1

     


09 – 14 d. 

           Pradinių klasių  mokiniai dalyvavo netradicinio integruoto gamtamokslio ugdymo dienoje „PAŽĮSTAME, TYRINĖJAME, KEIČIAME GAMTĄ“. Atliko užduotis, susijusias su mus supančia gamta.  Tyrinėjo ir skaičiavo gimnazijos teritorijoje augančius medžius, ieškojo lapų „dvynukų“.

20180914_104200


Mokslo ir žinių diena

Ramutė Skučaitė
 Rugsėjis
 Po langais iš ryto
 Obuolių prikrito.
       Gelsta klevo lapas –
 Rudenėli, labas!
  Paskutinės gėlės
 Liūdi vasarėlės.
     Su rugsėju šnekas
       Baltas smėlio takas.
      O mažiesiems gera –
 Sąsiuviniai šnara,
          Šviečia pirmas lapas –
 Mokyklėle, labas!

40685178_1093261287504592_8095357197921288192_o40773066_1093259457504775_9119768814265827328_o40608116_1093257787504942_3364728442552582144_n40684727_1093260420838012_1051768333226999808_n


2017-2018 mokslo metai


 

2018-05-31

LABAS, VASARA!

Paskutinis skambutis nuskambėjo pradinių klasių mokiniams, o 4 klasės moksleiviai dar gavo ir Pradinio mokslo baigimo pažymėjimus ir atsisveikino su pradinėmis klasėmis.

33986808_1003283646502357_4408400753836687360_n


2018 gegužė

001


2018 gegužė

„Augame sveiki“


2018 balandis

„Šviesoforas“


2018-04-13

Pradinukai dalyvauja akcijoje „Darom 2018“ 

20180413_121128 20180413_121722 20180413_121758 20180413_122610 20180413_125429


2018-03-21

„Žiniuko“ konkurso dalyviai.

20180321_111231 20180321_111240 20180321_111257 20180321_111304 20180321_111337 20180321_112434


2018-03-16

Šalčininkų rajono ir regioninių mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ dalyvės.


2018 kovas

ŠVENČIAME KOVO 11-ĄJĄ SU GRUPE „ALDAI“

BALTOSIOS VOKĖS PRAMOGŲ CENTRE

20180309_145605

20180309_15065720180309_151813kovo 11


2018 kovas

 


2018 vasaris

BALTOSIOS VOKĖS „ŠILO“ GIMNAZIJOS PRADINUKAI SVEIKINA LIETUVĄ


2018-01-13

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos – išvakarėse mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“

IMG_0515

IMG_0482


2017-12-22

KALĖDOS

LINKSMŲ IR SAUGIŲ ŽIEMOS ATOSTOGŲ!

SUSITIKSIME 2018 SAUSIO 4 D.


2017-12-22

Prieškalėdinis renginys“Parenkime širdis meilei“

IMG_0383IMG_0405IMG_0452


2017-12-19

Gruodžio 19 d. Vilniaus Ozo kino teatre žiūrėjome filmą „Sniego mūšis“, žaidėme su Kalėdų Seneliu, aplankėme puošniąją Vilniaus eglutę. Su gera nuotaiką pasitinkame Kalėdas.

 

20171219_130513su seneliu


 

2017-12-13

1-2 klasės mokiniai gruodžio 13 d. apsilankė Baltosios Vokės vaikų lopšelyje/darželyje. Mūsų mažieji draugai suvaidino pasaką „Vištytė ir gaidelis“. 

20171213_09434020171213_09511620171213_095313


2017-11-16

Tolerancijos dienos simbolis – rankos

20171116_10403320171116_120056


2017-11-15

SMAGI PRADINUKŲ  KELIONĖ Į SOSTINĘ

Lapkričio 15 d. pradinukai apsilankė Vilniaus Planetariume bei Technikos ir energetikos muziejuje

20171115_103354


2017-10-06

1-4 klasių renginys „Šok į tėvų klumpes“.
Spalio 6 dieną mūsų gimnazijos pradinukai susipažino su tėvelių profesijomis. Mokinius aplankė ir apie savo darbą papasakojo Greitosios medicinos gydytojas, kirpėja ir virėja.
Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą.

22308617_880294985467891_4620253192496244992_n22279405_880290688801654_7427192529102417157_n

20171006_08162020171006_08541622221889_880292685468121_2602526024353865222_n22196437_880294598801263_2602922262414397658_n22195691_880299788800744_215610861677301367_n20171006_100023


rug1


LINKSMOS IR SAUGIOS VASAROS!


2016-2017 mokslo metai

2017-04-27

LINKSMA CIRKO PAMOKA

20170427_122503

20170427_121755

20170427_120924


2017-04-21

SVEIKINAME MŪSŲ ŠAUNUOLIŲ KOMANDĄ !

Balandžio 21 d. Šalčininkuose vyko Saugaus eismo „Šviesoforas“ II turo konkursas.

Tomas (4 kl.), Patricja (3 kl.), Elvita (2 kl.) ir Damiras (1 kl.)  laimėjo trečiąją vietą! 

20170421_085451 20170421_085525 20170421_101906 20170421_102002 20170421_103006 20170421_103317 20170421_104057 20170421_104939 20170421_104949 20170421_115531 20170421_131157

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVEIKINAME!


2017-04-19

Balandžio 18 d. gimnazijoje vyko pradinukų  saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“.

Šiame konkurse laimi visi dalyviai. Kiekvienas žmogus kelyje turi būti dėmesingas, mokėti  ir  laikytis Kelių eismo taisyklių. 

20170418_102314 20170418_103947 20170418_104109 20170418_105422 20170418_105750 20170418_110129 20170418_112011

20170418_104716


2017-02-27

Aš po 20 metų

Vasario 27 d. mūsų gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių netradicinė ugdymo karjerai diena.  Pradinukai žiūrėjo ir aptarė filmus apie įvairias profesijas, pasidalino savo svajonėmis.

20170227_14114620170227_141206 20170227_141226 20170227_141240

 

 

 

Tądien mokiniai susitiko su   Vilniaus Rinktinės sargybos  pasieniečiu ir jo tarnybiniu šunimi.

20170227_10201220170227_102149

 

 

 

Profesionali kirpėja papasakojo, kaip rūpintis plaukais.

20170227_10541520170227_11001920170227_110230

 

 

 

Dėkojame  Edgardui Jurgeliavičiui ir Vitai Kasiukevičienei  už pagalbą rengiant netradicinio ugdymo dieną mūsų mokiniams.


2016 gruodis

KAUNO DRAKONIUKO TEATRO SPEKTAKLIS

KAIP IŠGELBĖTI ALBINĄ

20161206_12130220161206_124528


2016-10-28

Rudenėlio turgelis

Guru guru į Rudenėlio turgų… Puiki prekybininko  patirtis ir verslumo pamoka vyko penktadienį ilgosios pertraukos metu. Vieni pirko o kiti pardavė savo gėrybes Rudenėlio turgelyje

10566331_1292255674178133_1182263797_n 14793810_1292255690844798_193319819_n 14793947_1292255660844801_1571062692_n 14825684_1292255677511466_1640193366_n 14825739_1292255590844808_514452930_n 14826238_1292255514178149_1799653410_n 14872426_1292255664178134_1230805351_n 14872517_1292255510844816_1977475448_n 14874959_1292255497511484_2073814442_n 14875034_1292255734178127_23353237_n 14875102_1292255537511480_1623644353_n 14875247_1292255630844804_1151033905_n 14875294_1292255640844803_444270131_n 14875370_1292255657511468_2129704068_n 14875405_1292255607511473_801265317_n 14875426_1292255524178148_1561588817_n 14877055_1292255507511483_907401656_n 14877177_1292255554178145_2062774604_n 14877790_1292255754178125_1520702489_n 14886096_1292255644178136_2074650371_n 14886109_1292255654178135_795430858_n 14886305_1292255747511459_2113183307_n

 


2016-10-27

Rudenėlio šventė

Kaip greit bėga laikas!  Atskubėjo ruduo,  atskubėjo ir mūsų  mėgiama ,,Rudenėlio“ šventė. Ruošėmės jai atsakingai. Gaminome rudeniškas puošmenas. Jomis papuošėme gimnazijos 1 aukšto koridoriaus palanges.  O po  5 pamokų linksmai klegėdami  rinkomės į Baltosios Vokės pramogų centrą. Čia  dainavome, deklamavome, vaidinome, minėme mįsles.

Žingeidus, kūrybingas ir linksmas mūsų pradinukų jaunimėlis!

14825828_1291234894280211_825568582_n14872565_1291234887613545_833076421_n 14875332_1291234890946878_1124517729_n (1)14886323_1291234840946883_510572068_n14874839_1291234977613536_74175260_n14877034_1291234960946871_1561182557_n 14793809_1291234607613573_1826073204_n14805652_1291234574280243_636975150_n14875354_1291234644280236_1895493887_n14877178_1291234594280241_1033240792_n14877216_1291234554280245_1120957253_n14877229_1291234537613580_20122025_n14826316_1291234547613579_420703445_n14875429_1291234524280248_1876519718_n14886311_1291234664280234_782411653_n14826306_1291234460946921_1277431611_n14872456_1291234514280249_889818737_n


2016-10-13

PRADINUKAI PAMINĖJO PASAULINĘ KOŠĖS DIENĄ

Jau antrus metus gimnazijoje pradinukai mini Pasaulinę košės dieną, kartu pusryčiauja, aptaria košės naudą žmogaus organizmui, kaip ir iš ko ji gaminama.

20161013_080331

?

20161013_082207

?

20161013_081941


2016-09-28

TURISTINĖ IŠVYKA „KUR SLEPIASI VITAMINAI“

Turizmas – sveikas, prasmingas ir smagus laisvalaikio leidimo būdas.

1-4 klasių mokiniai rugsėjo 27 d. keliavo po mišką, rinko naudingus augalus ir mokėsi naudotis vietovės planu. Ši kelionė skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti.

20160927_111358 20160927_111410 20160927_111415 20160927_111426 20160927_111554 20160927_11214120160927_11220420160927_11524320160927_115300 20160927_115304 20160927_115344 20160927_115356 20160927_124856


2016 09 22

1-4 klasių akcija

„Valgysiu daržoves ir vaisius- augsiu sveikas ir stiprus“

Mūsų gimnazijos pradinukai dalyvauja akcijoje Valgysiu daržoves ir vaisius- augsiu sveikas ir stiprus“. Ketvirtadieniais visi pradinukai susirenka skaniam vaisių ir daržovių valgymui. Medicinos specialistė papasakoja mokiniams apie vaisių ir daržovių naudą. Tikimės, kad akcija paskatins mūsų pradinukus daržoves ir vaisius valgyti kasdien.            Skanaus.

20160915_08055720160915_08083120160915_08082320160915_08081120160915_08052620160922_080258 20160922_080306 20160922_080316 20160922_08032120160922_080242


2016-09-02

SPORTAS – TAI DRAUGYSTĖ

Rugsėjo 2-ąją dieną   Baltosios Vokės „Šilo“   ir Elizos Ožeškovos gimnazijų mokiniai praleido netradiciškai – buvo organizuota bendra netradicinio ugdymo – sporto diena.

20160902_11571420160902_12270220160902_122458 20160902_12270720160902_123423 20160902_12352420160902_123921 20160902_124039

Comments are closed.