Mokytojų konsultacijų laikas

www.manodienynas.lt

Gerbiami tėveliai, jeigu norite konsultuotis su mokytojais, prašau registruokitės gimnazijos  telefonu 838043257

2018-2019 m.m. konsultacijų mokiniams grafikas

Mokytojo vardas, pavardėDalykasSavaitės dienaLaikas, val.Vieta, kabinetas            
Nijolė BalinskienėRusų kalbaPirmadienis15.00-16.00Technologijų kabinetas
Ona BalachninaMuzikaKetvirtadienis14.00-15.00Menų kabinetas
Violeta BukatkaMatematika, informacinės technologijos, fizikaKetvirtadienis 15.00-17.00Fizikos kabinetas
Milda Daukantaitė - KukėMatematikaAntradienis14.50-17.00Menų kabinetas
Aušra IndrišiūnienėLietuvių k.Pirmadienis

Antradienis
14.10-16.00

14.10-14.55
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas nr. 2
Jelena JanuškevičMatematika, informacinės technologijosAntradienis


Ketvirtadienis
14.10-15.00
14.10-16.00
Informatikos, matematikos kabinetas
Larisa SoloveičikAnglų k.Penktadienis14.10-14.55Užsienio kalbų kabinetas
Nijolė ŠerpytienėGeografija, gamta ir žmogusAntradienis14.10-14.55Geografijos, istorijos kabinetas
Irena BogdevičChemijaPenktadienis14.00-16.00Chemijos, biologijos kabinetas
Lolita VoitkevičAnglų kalba, psichologijaAntradienis
Ketvirtadienis
14.00-15.00
14.00-15.00
Užsienio kalbų kabinetas
Asta RaulinaitytėBiologija, gamta ir žmogustrečiadienis
Ketvirtadienis
15.00-16.00
15.00 -16.00
Biologijos, chemijos kabinetas
Ernestas VėtaLietuvių k., etika, žmogaus saugaAntradienis
Trečiadienis
15.00-16.00
15.00-16.00
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas nr. 1
Česlava ŠniukštienėPradinio ugdymo dalykaiPirmadienis - penktadienis14.10-14.551 klasės kabinetas
Lilija StaliulionienėPradinio ugdymo dalykaiPirmadienis-penktadienis14.10-15.002 klasės kabinetas
Irma VaitkuvienėTechnologijosAntradienis15.50 -16.35Technologijų kabinetas
Sonata Vasyliūtė ČepukienienėDailėTrečiadienis14.00-15.00Menų kabinetas
Jūratė ZarankienėPradinio ugdymo dalykaiPirmadienis-ketvirtadienis
13.15-14.004 klasės kabinetas
Laima NarodovskajaIstorija, pilietiškumo pagrindaiKetvirtadienis14.55-15.40Istorijos, geografijos kabinetas
Danuta JermalovičRusų kalbaAntradienis14.10-14.55Užsienio kalbų kabinetas
Alicija MatuizaPradinio ugdymo dalykaiPirmadienis - penktadienis14.10 -15.003 klasės kabinetas
Natalja ŽuravliovaAnglų kalbaPirmadienis15.00-16.00Menų kabinetas

 

 

2018-09-03

Comments are closed.