Atvirų durų dienos gimnazijoje

IMG_5455Balandžio 27-28 dienomis  mūsų gimnazijoje vyko Atvirų durų dienos. Moksleivių tėveliai  galėjo  pasižiūrėti, kaip vaikams sekasi pamokose, susipažinti su šiuolaikiniais ugdymo metodais, sudalyvauti netradiciniuose įvairių dalykų projektuose, pasidžiaugti mokinių pasiekimais, pasigėrėti jų piešiniais bei kūrybiniais dirbiniais. Projektų pristatymo metu vaikai labiausiai džiaugėsi integruotais istorijos ir chemijos („Fosforo rūgštis koka-koloje“) , matematikos ir technologijų ( „Mano gimnazija“) ir kitais projektais, galėjo pasigrožėti IIIg kl. sukurtais filmukais apie šios dienos renginius, o 6 kl. mokiniai vaidino problemines situacijas, sukurtas remiantis Forumo teatro metodais.

Kai dalis  moksleivių dalyvavo įvairiuose projektuose,  kiti  5-8 klasių moksleiviai balandžio 28 dieną Multikino kino teatre žiūrėjo filmą „Metų laikai“. Kvietimus į šią peržiūrą ir vaišes prieš kiną vaikams dovanojo katalikiška organizacija Caritas. Be to, moksleiviai spėjo sudalyvauti ir žurnalų „Savaitė“ ir „Namie ir sode“ akcijose, kurių metu vaikai laimėjo 2 pyragus ir šių žurnalų prenumeratą.