6-8 ir I-IIIg klasės iškilmingai palydėjo senuosius mokslo metus

IMG_5957 Birželio 3 dieną 6-8 ir I-IIIg klasės iškilmingai palydėjo senuosius mokslo metus. Miestelio pramogų centre buvo organizuota šventė, kurioje gimnazijos mokiniai ir vaidino, ir šoko, ir dainavo. Išvydome net du spektaklius, kuriuos mokiniams padėjo pastatyti teatro mokytoja Aušra Indrišiūnienė. Šeštokai vaidino pasaką apie „Vilką ir septynis ožiukus“, aštuntokai – K. Ostrausko pjesę „Jūratė ir Kastytis“. Šokių mokytojos Birutės Gedvilaitės paruošti 6-8 klasių moksleiviai mums leido pasimėgauti šokiais, o skambėjusias dainas apie vasarą vaikams pasiruošti padėjo muzikos mokytoja Ona Balachnina. Šventės svarbiausias akcentas buvo pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas IIg klasės mokiniams ir  geriausiai besimokančių 6-8 ir I-IIIg klasių mokinių apdovanojimas. Linkėdami vieni kitiems geros vasaros išsiskyrėme iki rugsėjo.

Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

IMG_5907 IMG_5918 IMG_5887 IMG_5916 IMG_5938 IMG_5942