Gimnazijos moksleiviai dalyvavo lapų grėbimo talkoje

IMG_1505Spalio 27 dieną „Šilo“ gimnazijos 6-8 ir I-IIg klasių  moksleiviai  dalyvavo jau gražia tradicija tapusioje aplinkos švarinimo akcijoje „Pasitinkant Visus Šventuosius“. Tai kasmetinė mūsų gimnazijos moksleivių lapų grėbimo  talka, vykstanti prieš rudens atostogas ir Visų šventųjų dieną, kurią minime lapkričio 1 dieną. Jos metu  moksleiviai, lydimi auklėtojų, tvarko  Rūdninkų Švč. Trejybės bažnyčios  šventorių.  Ši graži iniciatyva ne tik padeda  artėjantį šventinį laikotarpį pasitikti švaresniems ir gražesniems, bet ir sutelkia  klasių vieningumą. Kadangi oras buvo puikus, todėl džiaugėmės ne tik aptvarkę savo artimiausią aplinką, bet ir draugiškai pabuvoję gryname ore.

Mokytojas Ernestas Vėta