Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas gimnazijoje

IMG_1707 Lapkričio 16-17 dienomis gimnazijoje vyko įvairūs užsiėmimai, renginiai, skirti Tarptautinei Tolerancijos dienai. Šiais metais akcentavome sveikinimosi svarbą, todėl vyko akcija „Pasisveikink kitaip“ (ieškojome originalių, išradingų pasisveikinimo būdų). 6-8, I-IVg klasių mokiniai, mokytojai šešių skrybėlių metodu diskutavo apie toleranciją mūsų gimnazijoje, žiūrėjo filmuką „Mintys apie toleranciją“. Ig ir III-IVg klasių mokiniai integruotose anglų k., psichologijos ir biologijos pamokose „Žmonės kaip paukščiai“ mokėsi toleruoti skirtingas žmogaus charakterio, būdo savybes, skirtingą išvaizdą ir gyvenimo būdą. Savo unikalumą ir kūrybiškumą 1-8, I-IIg klasių mokiniai pademonstravo piešdami tema „Mano fantastinis paukštis“. Ši tema atskleidė, kad žmonės kaip ir paukščiai – visi skirtingi, tačiau turintys ir tam tikrų panašumų. Parodėlė „Mano fantastinis paukštis“ veiks II a. fojė iki lapkričio 30 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Socialinė pedagogė Vilma Kilijonė