Netradicinės pamokos Lietuvos edukologijos universitete

IMG_0685Balandžio 30 d. Lietuvos edukologijos  universitete lankėsi penkiasdešimt Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos mokinių, vadovaujami mokytojos Violetos Bukatkos. Gimnazijos šeštokai ir septintokai lankėsi robotikos laboratorijoje ( dėstytojas L. Kleniauskas), kurioje, pasak jų,  sužinojo, kaip kompiuterio ir 3D spausdintuvo  pagalba statyti  namą, kaip pasidaryti įvairias figūrėles ar kaip valdyti mažą robotą. Aštuntokai ir IIIg kl. mokiniai  atliko fizikos eksperimentus mechanikos ir fizikos didaktikos laboratorijose (dėstytojai R. Žaltauskas ir V. Lapeika). Kaip teigia patys moksleiviai, jie pirmą kartą buvo prie tokių įspūdingų įrenginių, jiems patiko fizikiniai bandymai, kurie padeda išspręsti sudėtingus uždavinius. Ig ir IIg klasių moksleiviai eksperimentavo  chemijos didaktikos laboratorijoje (dėstytojai A. Gefenienė ir V.Gefenas). Visi gimnazijos moksleiviai lankėsi universiteto oranžerijoje ( dėstytoja T. Jokšienė), kuri visiems paliko didelį įspūdį. Pasak vaikų, čia jie pamatė daug nematytų negirdėtų  augalų, iš kurių didžiausią įspūdį paliko augalai, likę nuo dinozaurų laikų, kiti džiaugėsi išvydę  bananmedžius, citrinmedžius ar palmes. Gimnazijos mokytojai ir moksleiviai džiaugiasi galimybe paįvairinti pamokas ir ateityje tokių netradicinių pamokų turėtų būti daugiau, nes tarp  mūsų gimnazijos ir Lietuvos edukologijos  universiteto buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Mokytojas Ernestas Vėta

IMG_0803 IMG_0780 IMG_0769 IMG_0753 IMG_0748 IMG_0737 IMG_0718