Edukacinė programa Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje

?Balandžio 11 dieną grupelė mūsų gimnazijos mokytojų ir mokinių lankėsi Lietuvos nacionalinėje  filharmonijoje, kur dalyvavo Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro atviroje repeticijoje. Šioje atviroje orkestro muzikos pamokoje ne tik klausėme ištraukų iš vienos populiariausių operų pasaulyje – G. Bizet „Karmen“, bet ir susipažinome ar papildėme savo žinias apie instrumentus, orkestrą, muzikos kūrinį ir partitūrą, išgirdome, kaip  skamba orkestras be vienos ar kitos instrumentų grupės bei sužinojome, kam reikalingas dirigentas.

O 8 klasės mokiniui Ranvirui teko laimė pagroti mušamaisiais instrumentais kartu  su visu Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru.

 Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

?

20170411_115043

?

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.