Kelionė į svetingąją Klaipėdą

IMG_2229Mūsų gimnazija, vykdydama  Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės projektą ,,Mus jungia pasaka“,  gegužės 25 dieną lankėsi  Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinėje mokykloje. Į kelionę , lydimi mokytojų Violetos, Aušros, Onos ir Ernesto, vyko 6-8, Ig ir IIIg klasių moksleiviai, kurie ne tik susipažino su Maksimo  Gorkio mokykla ir pristatė savo gimnaziją, tačiau ir dalyvavo visiems didelį įspūdį palikusioje teatro pamokoje. Be to,  buvo  aplankytas Klaipėdos senamiestis ir žymioji Teatro aikštė, Klaipėdos pilyje moksleiviai turėjo edukacinį užsiėmimą, kurio metu   galėjo susipažinti  su  pilies  istorija  ir savo jėgas išmėginti žaisdami viduramžių žaidimus.  Vaikų  sužavėjo kėlimasis keltu  per Kuršių marias ir ypač delfinų pasirodymas delfinariume. Vėliau pilni įspūdžių nužygiavome ir iki Baltijos jūros, kur kai kurie mokiniai netgi išdrįso pabraidyti dar šaltokame jūros vandenyje. Kelionė vaikams labai patiko, vieniems dėl to, kad pirmąkart plaukė laivu, pamatė  jūrą ir delfinus, kitiems į atmintyje liks aplankytos Maksimo Gorkio mokyklos  svetingumas ir pamoka- spektaklis, kurio pagrindiniais aktoriais buvo jie patys.

                                             Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

IMG_2246 IMG_2290 IMG_2201 IMG_2086 IMG_2069

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.