Gimnazija minėjo Tolerancijos dieną

TOLERANCIJA Lapkričio 16 d. mūsų gimnazija  minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Patys vyriausi, III-IV g. kl. mokiniai, apie toleranciją ir jos svarbą kiekvienam žmogui diskutavo  su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Indrišiūniene, kuri jiems  vedė netradicinę pamoką tolerancijos tema. Kadangi šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra RANKOS, kuriomis  pasaulyje daromi geri ir blogi darbai,  pradinių klasių ir vyresni mokiniai, kūrė ir  pristatė  koliažus ,,Rankos kuria“. Jais moksleiviai stengėsi paaiškinti, kaip jie patys supranta   tolerancijos reikšmę,  šios sąvokos svarbą, pristatė savo išskirtinumus, prisiminė, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai žino ir  linkėjo visiems visada būti tolerantiškiems.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.