Laisvės gynėjų dienos minėjimas

IMG_0508Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos – išvakarėse mūsų gimnazija dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ – prie kiekvieno lango dešimčiai minučių, užgesinus šviesas, buvo uždegtos atminimo žvakes ir taip pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Mūsų gimnazijos moksleiviai mokytojų ir dokumentinių filmų padedami prisiminė tragiškuosius 1991 metų įvykius, pakaitomis budėjo prie Atminimo laužo, samprotavo apie laisvę, kūrė ir pristatė kūrybinius darbus,,Ką man reiškia LAISVĖ ? “. Kaip jau įprasta šią dieną vainikavo prie degančio Atminimo laužo visų gimnazijos moksleivių vieningai susikabinus už rankų atlikta E. Masytės ir Just. Marcinkevičiaus daina „Laisvė“.

                                                                                                      Ernestas Vėta

IMG_0515 IMG_0469 IMG_0482

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.