Dalyvaujame projekte ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

imageMūsų gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms (2018-2019m.m.)“, kuri įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.Projekto tikslas – atskleisti, tyrinėti ir ugdyti XXI amžiaus gebėjimus bendrojo ugdymo procese.Programa „Tyrinėjimo menas“ – „Kūrybinių partnerysčių“ programos patirtimi ir modeliu pagrįsta mokyklų ir įvairių sričių kūrėjų bendradarbiavimo programa, skirta ugdyti moksleivių XXI amžiaus gebėjimus, ypač kritinį mąstymą ir problemų sprendimą, kūrybingumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, lyderystę ir iniciatyvumą.

Tam pasitelkiamas kūrybiškas, tyrinėjimu, patirtimi ir jos refleksija, savarankiškumu pagrįstas mokymosi procesas, kuris suteikia erdvę klausti, ieškoti, abejoti, kurti, išbandyti, bendradarbiauti su kitais.Šių metų projekte dalyvauja 7 klasės mokiniai, su jais dirbs  keli gimnazijos mokytojai ir kuriantis agentas Tomas. Veiks įkurtas „Mokytojų klubas“, kur tobulinti savo kvalifikaciją yra pakviesti visi gimnazijoje dirbantys mokytojai.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.