Prieškalėdinė šventė „Advento ir Kalėdų tradicijos šiandien“

DSC00003Gruodžio 20 dieną visus „Šilo“ gimnazijos moksleivius ir mokytojus sukvietė  prieškalėdinė gimnazijos bendruomenės šventė „Advento ir Kalėdų tradicijos šiandien“. Renginio pradžioje mes išvydome mūsų ir E. Ožeškovos gimnazijos IIIg kl. moksleivių sukurtą  poetinę kompoziciją „Prakalbintas Šekspyras“, nuskambėjusią lietuvių, lenkų, rusų ir anglų kalbomis. Vėliau mokiniai pristatė Advento ir Kalėdų tradicijas: galvas sukome bandydami atspėti penktokų ir šeštokų  užduotas mįsles, 7 kl. mokiniai supažindino su Kalėdų papročiais angliakalbėse šalyse, aštuntokai pasakojo, kaip įprasta Kūčias ir Šv. Kalėdas švęsti Lietuvoje, Ig kl. moksleiviai aiškino, kaip susiję skaičiai su Kalėdomis, IIg kl. mokiniai rusiškai pažindino apie Kalėdų papročius Rusijoje, o abiturientai pasakojo, kas yra Adventas ir kokia pasninko nauda. Galiausiai atėjo Kalėdų pasakos laikas – pamatėme teatro mokytojos A.Indrišiūnienės perkurtą pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“, kurioje vilkas ne toks jau ir piktas, o tiesiog norintis bendrauti su vaikais ir mielai su jais dainuojantis kalėdines dainas ir šokantis ratelius.  Nuoširdžiai pasidžiaugus tokia gražia pasaka, gimnazijos direktorė N. Balinskienė dalindama kalėdaičius   visiems palinkėjo gerų artėjančių švenčių.

 Mokytojas Ernestas Vėta

IMG_4551 DSC00021 DSC00024

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.