Pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

IMG_4952 IMG_4927 IMG_4923

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse kovo 8 dieną gimnazijoje buvo  organizuota  Netradicinio ugdymosi diena. Pirmosios pamokos metu mokiniai  turėjo Laisvės pamoką , kurioje buvo kalbama apie šios Lietuvai reikšmingos dienos svarbą. Kitų pamokų metu  5-7 kl. mokiniai  turėjo  integruotą lietuvių kalbos ir geografijos pamoką „Lietuvos vietovardžiai“, kurioje jie tyrinėjo mūsų krašto vietovardžių kilmę bei patys kūrė padavimus, kodėl tos vietovės taip pavadintos. 8, I- IIg kl. mokiniai kūrė reklaminį filmuką „Lietuva prasideda čia“. Ketvirtosios pamokos metu buvo muzikos ir literatūros pamoka „Eilės ir dainos Lietuvai.“ Savo nuveiktus darbus moksleiviai pristatė  šventinės dienos apibendrinime, o šios dienos kulminacija buvo akcija „Gyvasis tautos žiedas“ , pražydęs tautinėmis geltona, žalia, raudona spalvomis.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.