Mokinių bendrovės sėkmė konkurse – mugėje

Gegužės 8 d.  8 kl. mokinės Loreta, Karolina, Živilė ir Viktorija dalyvavo Šalčininkų regiono MMB konkurse-mugėje, kurioje varžėsi 10 mokomųjų mokinių bendrovių. Mokinės pristatė savo produkciją – ekologiškus muilus, išsamų verslo planą bei atsakinėjo į komisijos klausimus. Mokinių mokomosios bendrovės konkurso metu buvo vertinamos pagal nustatytų vertinimo kriterijų gairių rinkinį. Džiaugiamės, jog mūsų mokinių bendrovė ,,Double bubble” laimėjo apdovanojimą už geriausią verslo idėjos pristatymą. Kad sulauktume sėkmės, turėjome nemažai patobulėti, išmokti dirbti kaip komanda, rasti metodus tinkamus bendrovės valdymui ir darbo organizavimui, tačiau visus šiuos sunkumus įveikėme.
Socialinė pedagogė Asta Raulinaitytė ir muzikos mokytoja Ona Balachnina

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.