MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ SĄLYGOS

PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ
Prašymai priimti mokytis pagal pradinio ugdymo programą priimami nuo gegužės 15 d.
1. Mokytis pagal pradinio ugdymo programą priimamas vaikas, kai jam tais kalendoriniais metais  sukanka 7 metai.
2. Pradinis ugdymas pradedamas vaikui teikti vienais metais anksčiau (6 metų), kai vaikas tėvų (globėjų) sprendimu buvo ugdomas pagal priešmokyklinio ugdymo programą metais anksčiau.
3. Vaikas vieno iš tėvų (globėjų) prašymu gali būti priimamas mokytis pagal pradinio ugdymo programos dalį, skirtą antrajai klasei, jeigu mokykla, patikrinus vaiko pasiekimus, nustato jo atitiktį pirmajai klasei mokykloje numatytiems mokymosi pasiekimams.
4. Reikalingi dokumentai į pirmą klasę:
4.1. prašymas mokytis pagal pradinio ugdymo programą (formą galite atsisiųsti čia);
4.2. medicinos pažymą;
4.3. vaiko gimimo liudijimas ir jo kopija;
4.4. specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai turi pateikti Pedagoginės psichologinės
tarnybos pažymą dėl specialiojo ugdymo programos skyrimo ir specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimo.
5. Priėmimas mokytis pagal pradinio ugdymo programą   įforminamas mokymo sutartimi, kuri sudaroma iki pirmos mokymosi dienos. Mokymo sutartyje aptariami gimnazijos ir tėvų įsipareigojimai, jų nevykdymo pasekmės.

Priėmimas+mokytis+pagal+pradinio+ugdymo+programą Prašymas+Dėl+priėmimo+mokytis+į+1+kl