Tiriamosios – kūrybinės (patirtinės) edukacinės veiklos „Ant vaizduotės sparnų“

Gruodžio 14-17 dienomis mūsų gimnazijoje vyko tiriamosios – kūrybinės (patirtinės) edukacinės veiklos sesijos „Ant vaizduotės sparnų“, kurių tikslas įtraukti vaikus mokytis ir išskleisti jų individualius gebėjimus organizuojant tyrinėjantį ir kūrybišką patirtinį ugdymą. 5-6 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros, gamtos, matematikos, technologijų, dailės mokytojais kūrybiškai pažvelgė į visiems puikiai pažįstamą pasaką „Raudonkepuraitė“ ir ją ne tik skaitė, bet ir kūrė pasakos pabaigas, iliustravo, sprendė matematikos uždavinius bei vaidino. 7 klasės mokiniams buvo integruotos istorijos, matematikos ir dailės pamokos ir jie domėjosi „Mokslu senovės Egipte“, o su lietuvių kalbos ir literatūros, technologijų ir dailės mokytojomis kūrė kompoziciją pagal Vyt. Mačernio eiles „Klausimo keliu“. 8 ir Ig kl. mokiniai kartu su geografijos, lietuvių kalbos ir literatūros bei dailės mokytojais ieškojo Baltijos jūros lobių skaitydami Maironio baladę „Jūratė ir Kastytis“, kūrinį iliustravo, garsino ir sukūrė animacinius filmukus. IIg kl. mokiniai dalyvavo sesijoje „Tikimybių teorija ir karalius Edipas. Pasakojimo kūrimas“ , kurioje buvo integruotos lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir dailės pamokos. III g kl. mokiniai kūrė lankstinukus Publisher programa „Reklamuoju literatūrą“. Gruodžio 22 d. įvyko visų veiklų rezultatų pristatymas, ypač vaikams patiko 7 sukurta kompoziciją pagal Vyt. Mačernio eiles „Klausimo keliu“ ir, aišku, 5-6 kl. mokinių suvaidinta „Raudonkepuraitė“
Mokytojas Ernestas Vėta
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.