Pramogos Druskininkų vandens pramogų parke

2016 m. sausio 8 d. 5, 6, 7, II g. klasių mokiniai kartu su mokytojomis Violeta Bukatka ir Aušra Indrišiūniene pramogavo Druskininkų vandens pramogų parke. Skriedami vingiuotais vandens takeliais iš milžiniško aukščio, gavome tokią adrenalino dozę, kad visiems metams užteks.

Smagu buvo ir taškytis „jūroje“ – baseine su jūros bangomis, plaukti sraunia „kalnų upe“. Prisiplaukioją šildėmės pirtyse, atsipalaidavome „burbulinėse“ voniose. Ši pramoginė išvyka patiko ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, kurie kartu su mumis vyko. Kelionė ir bendros pramogos suartino ir vaikus, ir tėvelius: mes geriau pažinome vieni kitus….

Todėl norime padėkoti ne tik mokytojoms, bet ir tėveliams: Gražinai Blaževičienei, Julijai Gerulaitienei, Violetai Suchankovienei, Renatai Blaguš. Tikimės, kad tokių kelionių bus ir daugiau,  jose dalyvaus dar gausesnis būrys mūsų tėvelių.

Modestas Beinarovič, II g. kl. mokinys