Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms

IMG_1923Gimnazija nuo 2016 m. gruodžio 6 d.  dalyvauja Ugdymo plėtotės centro ir Britų tarybos paskelbtoje kūrybiško mokymosi programoje ”Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms”. Jo metu kūrybiniai praktikai (įvairių sričių menininkai, kūrėjai) atvažiuoja į gimnaziją ir dirba su mokiniais kitaip – tyrinėja, kuria. Vyksta ir Mokytojų klubo užsiėmimai, kuriuose mokytojai mokosi tyrinėjimo ir kūrybiško ugdymo metodų. Mūsų gimnazijoje dirba du menininkai – Lina ir Tomas.Jau įvyko 4 planavimo susitikimai su mokiniais ir mokytojais, suplanuotos projekto veiklos iki 2017-03-28. Projekte dalyvaus 7 ir 8 klasės mokiniai. Vaidmuo projekte bus skirtas ir 6 klasės mokiniams. Projektas apims keletą mokomųjų dalykų – lietuvių kalbą ir literatūrą, teatrą ir etnokultūrą, istoriją, dailę ir anglų kalbą. Projektą kuruoja mokytoja Aušra Indrišiūnienė.

IMG_1934 IMG_1932 IMG_1926