Gimnazijoje įvyko Bendruomenės sueiga

IMG_0061Vasario 8 d., trečiadienį, įvyko  „Šilo“ gimnazijos Bendruomenės sueiga, kurioje mokyklos direktorė Nijolė Balinskienė bendruomenės narius supažindino su  gimnazijos veikla ir ugdymo pasiekimais. Tyrimų rezultatus apie vaiko fizinę sveikatą ir psichologinę savijautą bei ką čia gali padėti tėvai pristatė socialinė pedagogė Vilma Kilijonė, psichologė Lolita Voitkevič ir biologijos mokytoja Asta Raulinaitytė. Geografijos mokytoja Nijolė Šerpytienė pristatė konkurso „Metų mokinys“ nuostatus, o istorijos mokytoja Rima Ciprisevičienė pristatė jau kelis mėnesius gimnazijoje trunkantį projektą „Kūrybinės jungtys“. Po pristatymų įvyko klasių susirinkimai, kur buvo  aptarti  I-ojo pusmečio rezultatai.

Ernestas VėtaIMG_0060 IMG_0065 IMG_0062