LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO  DIENOS – VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS GIMNAZIJOJE

IMG_0094 Vasario 16-osios išvakarėse mūsų gimnazijoje tradiciškai švenčiama Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Jau nuo savaitės pradžios I-ojo  aukšto fojė galima pasigrožėti nuotraukų paroda iš gražiausių Lietuvos vietų, o antrąjį aukštą  papuošė moksleivių  piešinių Lietuvos tematika parodėlė. Gimnazijoje buvo paskelbtas nuotraukų (asmenukių) konkursas „Sveikinu Lietuvą su gimtadieniu“, kuris dar pratęstas iki Kovo 11-osios. Jau tapo gražia tradicija, kad mūsų gimnazijos moksleiviai dalyvauja akcijoje „Pasveikinkim vieni kitus“ ir su švente sveikina visus miestelio gyventojus, o ketvirtokai sveikina Baltosios Vokės darželio priešmokyklinę grupę. Tėvynės pamokoje „Lietuva – tai aš“ skambėjo sveikinimai ir dainos Lietuvai, prisiminėm, kuo svarbi Vasario 16-oji Lietuvai, taip pat šia džiugia proga  padėkos raštais buvo apdovanoti ir geriausi gimnazijos moksleiviai.

Mokytojas Ernestas Vėta

IMG_0100 IMG_0099 IMG_0151 IMG_0148 IMG_0146 IMG_0144