Baigiamasis projekto „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms” renginys gimnazijoje

IMG_0577  Mūsų gimnazijoje vyko baigiamasis Ugdymo plėtotės centro ir Britų tarybos paskelbtos kūrybiško mokymosi programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms” renginys, kurio metu mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos. Mūsų mokytojai šios gimnazijos 8a klasės moksleiviams vedė integruotą anglų ir lietuvių kalbos bei  biologijos pamokas, kuriose panaudojo projekte įgytas žinias, o mūsų moksleiviams anglų kalbos pamoką vedė svečiai iš Šalčininkų. Po pamokų vykusiame renginėlyje mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokiniai   pristatė, ką išmoko projekto metu. Moksleiviai, pasiskirstę į grupes, rodė savo ilgai ruožtus pristatymus ir sukurtus filmus apie  svajonių pamoką, ir, kaip paaiškėjo geriausios komandos rinkimuose, tai geriausiai pavyko Marsiečiais pasivadinusiai komandai. Savo ruožtu Jano Sniadeckio gimnazijos moksleiviai pristatė savo veiklą šiame projekte ir parodė filmuką apie savo veiklą. Po renginio abiejų gimnazijų moksleiviai, susibūrę į mišrias komandas,  rungėsi statydami bokštus ir reflektuodami savo veiklą šiame projekte, o mokytojai apibendrino savo veiklą vieningai nutardami, kad kūrybiško mokymosi programa buvo naudinga  tiek moksleiviams, tiek jiems patiems.
Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta