Protų mūšis „Ką aš žinau apie Lietuvą?“

IMG_1059Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui gimnazijoje buvo organizuotas Protų mūšis I-IIIg klasių moksleiviams „Ką aš žinau apie Lietuvą?“. Renginio įžangoje apie Vasario 16 – osios svarbą Lietuvai kalbėjo istorijos mokytoja Laima, o Protų mūšyje, kurį vedė biologijos mokytoja Asta, dalyvavo mišrios moksleivių komandos ir jos atsakinėjo į mokytojų paruoštus klausimus iš Lietuvos istorijos, literatūros, gamtos, geografijos. Moksleivių atsakymus vertino mokytojų komisija, o nugalėjo komanda, kurią sudarė Ig kl. mokinė Elena ir IIg kl. mokiniai Aleksandras, Joana ir Emilija.                                                                      Mokytojas Ernestas Vėta

 IMG_1042 IMG_1050 IMG_1048 IMG_1047

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.