Renginių ciklas, skirtas lietuvių kalbos savaitei ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

IMG_1104Praėjusią savaitę gimnazijoje vyko renginių ciklas, skirtas lietuvių kalbos savaitei ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jau nuo antradienio 5-8 bei I-IVg klasių moksleiviai rašė diktantus ir rinko raštingiausius klasės mokinius, iliustravo savo mėgstamiausias knygas. Ketvirtadienį pasiskirstę į mišrias komandas 5-8 ir I-IIg kl. moksleiviai galėjo išbandyti savo jėgas protmūšyje „Ar aš gerai susipažinęs su lietuvių kalba ir literatūra?“, kur geriausiai sekėsi Dzūkais pasivadinusiai komandai. Penktadienį vyko netradicinės lietuvių kalbos ir istorijos pamokos „Lietuvių istorijos raiška filmuose“, kurių metu 5-8 kl. moksleiviai žiūrėjo ir diskutavo ape filmą „Ekskursantė“, o vyresnių klasių mokiniai žiūrėjo filmą „Emilija iš Laisvės Alėjos“. O renginių ciklą vainikavo netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir muzikos pamoka, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kurios metu galėjome klausyti ir stebėti IIg klasės poetinės muzikinės kompozicijos ir sužinoti apie Kovo 11-osios svarbą visų mūsų gyvenime. Svarbiu renginio akcentu tapo IVg klasės mokinės Agnės Kavaliauskaitės pristatytas darbas, kaip ji įsivaizduoja Lietuvą XXII amžiuje , kuris Šalčininkų rajono mokyklų mokinių technologijų olimpiadoje užėmė II-ąją vietą. Pamokos pabaigoje gimnazijos direktorė visus pasveikino su švente ir apdovanojo raštingiausius klasių atstovus.

Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

IMG_1092 IMG_1083 IMG_1100

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.