Visagine ir Aukštaitijos nacionaliniame parke

IMG_3708Birželio 14 dieną vykdydami TMID prie LR Vyriausybės projektą mūsų gimnazijos moksleiviai ir mokytojai apsilankė Visagine ir Aukštaitijos nacionaliniame parke. Visagine mus svetingai pasitiko Atgimimo gimnazijos moksleiviai, kurie papasakojo apie savo gimnaziją, gimnazijos Seimą ir jo veiklą, aprodė gimnazijos istorijos ir pasiekimų muziejų.Vėliau keliavome į Aukštaitijos nacionalinį parką ir pabuvojome Ginučių vandens malūne bei susipažinome su jo veikimo mechanizmais, išklausėme neįtikėtinų pasakojimų, apie paslaptingas malūno būtybes. Vėliau važiavome į Stripeikių senovinės bitininkystės muziejų, kur išklausėme įdomių pasakojimų apie darbčiąsias darbininkes – bites. Vėliau mūsų laukė edukacinė programa Ginučiuose – stebėjome, kaip verdama žuvienė, kurią vėliau su malonumu skanavome. Galiausiai aplankėme Ladakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama į Aukštaitijos ežerus.

Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

IMG_3650 IMG_3610 IMG_3598

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.