Išlydime senuosius mokslo metus ir pasitinkame vasarą

IMG_3743Birželio 15 dieną mokslo metus baigė 5-8, I-IIIg klasės. Ši diena buvo skirta netradiciniam ugdymui, šauniausių moksleivių apdovanojimams bei klasių pasirodymams. Dienos pradžioje kiekviena klasė gavo užduotis pristatyti išsitrauktą žinomą pasaką žiūrovams. Klasės šauniai pasiruošė ir jų pasirodymai sukėlė daug gardaus juoko, ypač juokingos buvo penktokų vaidinama „Ropė“ ir šeštokų „Pagrandukas“. Ne mažiau dėmesio sulaukė ir Ig klasės mokinių sukurti socialinės antireklamos filmukai. Gimnazijos direktorė N. Balinskienė pasisveikino visus sėkmingai baigus mokslo metus ir padėkos raštais apdovanojo geriausiai besimokančius gimnazijos moksleivius.

Aprašė ir fotografavo mokytojas Ernestas Vėta

IMG_3801 IMG_3818 IMG_3733

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.