Po Biržų kraštą

IMG_2250Mokslo metus gimnazijos mokytojai tradiciškai palydėjo keliaudami po Lietuvą. Šįkart kelionės tikslas buvo Biržų kraštas ir buvo aplankytos bene žymiausios šio krašto vietos. Pabuvojome prie Karvių olos ir kitų smegduobių, lipome į Kirkilų apžvalgos bokštą, išbandėme ilgiausio Lietuvos tilto per Širvėnos ežerą tvirtumą. Vidurdienį laukė Biržų pilis, kurioje turėjome ne tik smagią ir įdomią pusantros valandos ekskursiją, mus supažindinusią ne tik su šios pilies, bet ir viso krašto istorija, bet ir aplankėme mūsų dailės mokytojos Sonatos parodą. Nuo senų laikų Biržai garsėja savo alumi, tad ir mes pasiryžome keliauti Rinkuškių alaus keliu, o tą linksmą kelionę pratęsėme prie Širvėnos ežero, kur be maudynių mūsų laukė apdovanojimai už metų nuopelnus.

Aprašė Ernestas Vėta

IMG_2127 IMG_2224 IMG_2165

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.