Bendruomenės sueiga

IMG_4212 Šių metų  lapkričio 27 d. gimnazijoje įvyko Bendruomenės sueiga, kurioje moksleivių tėveliai buvo supažindinti  su  gimnazijos veikla 2018 m. Pasidžiaugta neblogais, lyginant juos su rajono ir visos respublikos pasiekimais, Nacionalinio mokinių patikrinimo rezultatais, gerais  mokinių pasirodymais rajono olimpiadose, konkursuose ir varžybose, pristatyti projektai, kuriuose dalyvauja gimnazija, ir edukacinės  išvykos, kurių šiais metais tikrai buvo nemažai. Savo veiklą pristatė gimnazijos psichologė Lolita Voitkevič ir socialinė pedagogė Asta Raulinaitytė. Į veiklą buvo įtraukti ir tėveliai – jie prisidėjo prie gimnazijos strateginio plano kūrimo ir siūlė idėjas, kokia turėtų būti šiuolaikinė pamoka, kokia veikla užsiimti per pertraukas, svarstė, kaip vaiko kompetencijas ugdyti per neformalųjį ugdymą ir edukacinių išvykų metu. Šioje Bendruomenės sueigoje įvyko ir tėvų atstovų rinkimai į gimnazijos tarybą. Jais išrinkti buvo Aleksandr Uskov, Gražina Blaževičienė ir Olga Gudukienė. Taip pat buvo pristatyti jau anksčiau išrinkti  mokinių (Deividas Piatikonis, Viktorija Grinevič ir Joana Žitkevičiūtė) ir mokytojų  (Ernestas Vėta, Violeta Bukatka, Česlava Šniukštienė) atstovai į gimnazijos tarybą. Sveikiname ir linkime gimnazijos tarybai gero darbo.

Mokytojas Ernestas Vėta

IMG_4208 IMG_4212 IMG_4218 IMG_4205

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.